- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 788 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 788 Culés
#Tiki-takaOficjalnie: Roger Riera został piłkarzem Barcelony B, a jego umowa będzie obowiazywać do końca obecnego sezonu. 25-letni obrońca ma wzmocnić zespół rezerw po kontuzji Sergiego Rosanasa. Riera jest wychowankiem Barcelony i był kapitanem juvenilu A, który w sezonie 2013/2014 po raz pierwszy zwyciężył Ligę Młodzieżową UEFA. Od tego czasu był zawodnikiem Nottingham, występował w rezerwach Celty i Villarrealu, a ostatnio w NAC Breda na zapleczu Eredivisie.
0
Dobry ruch transferowy.
0
@Coutinho007 a dlaczego?
4
@ferdas_rawa Ironia ;) A tak swoją drogą, skoro tam są takie problemy z prawym obrońcą to niech będzie, lepsze to niż sprowadzenie do Barcy takiego zawodnika na gwałt jak Braith za 18 mln z Leganes.
1
@Coutinho007 uffff, juz się bałem, że jaramy się transferami z NAC a ja jestem nie na bieżąco. Nie strasz chłopie...
No a nie ma nikogo w Juvenilu? Moim zdaniem Barca B za bardzo chcę być w drugiej lidzę, zapomina, że tam powinni się ogrywać młodzi
0
@ferdas_rawa Na PO z takich znanych to tylko o Rosanasie słyszałem, który pechowo wypadł, był Morey ale cóż odszedl do BvB bo kupili sobie Wague, którego i tak mieli w 4 literach. Macki Bartomeu nawet Barcy B sięgły do robienia wałków...
1
@Coutinho007 Bartomeu to albo największy przekręt w historii, albo geniusz którego świat nie rozumiał... no nic byle do wiosny
0
@ferdas_rawa Projekt sportowy Bartomeu wyglądał tak. Odszedł jeden, wzięli drugiego, skreślili drugiego mimo, że trzeci słaby, skreślili trzeciego i kupili czwartego ;> To jest przykład tylko jak u nas budowali boki obrony, można Bartomeu i jego ludzi porównać z pewnymi naczyniami ceramicznymi na literę "D"
1
25 lat- xDDD (?)
1
@marcin000019 Transfer typowo na pół roku po awans, tak jak rok temu przyszedł Rey Manaj, ma pomóc przez pół roku i odejść, a przynajmniej taką mam nadzieje.
0
Idiotyzm, powinien awansować ktoś z Juvenilu.