- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 645 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 645 Culés
2
https://ibb.co/HTYzz3t
Kurła co ten Geralt mi zrobił :O
0
@clyde Też mu kiedyś czorne kłaki wgrywałem
0
@Esteban_ ale ja mu nie wgrywałam nic, bo to PS5...
0
@clyde w cybera nie grasz Lol?
1
@Dankhog zagram jak wyjdzie update. Teraz skończyłam Detroit Become Human, gram w Wieśka, w międzyczasie Demon's Souls i ściąga się Until Dawn
0
@clyde Też mi się tak zdarzało, głównie w pomieszczeniach się robił problem z oświetleniem.
0
@clyde jak bardzo jest Ci smutno w skali 1-10 ze the medium nie ma na ps5?
0
@clyde młody Bóg :D
0
@Dankhog 6. XD wytrę łzy Ghost of Tsushima
0
@clyde Ale warzywo ze mnie xD Nie było tematu
0
@clyde nie przeszłaś tego jeszcze ? :o to ja gracz niedzielny mam to już ograne
0
@Dankhog Jakoś nigdy nie było mi po drodze z filmowymi grami. :D więc teraz sobie ogrywam :) a jak się dowiedziałam, że Detroit Become Human jest w PS Collection to nie kupowałam na PS4 specjalnie :D
0
@clyde ja gram w days gone. Skończę i sprzedaje ps4 celem nabycia ps5. Znana jest Tobie ta produkcja?
0
@Dankhog Deacon St John :D uwielbiam. W którym miejscu jesteś, bo nie chce spoilerowac?
0
@clyde wydaje mi się ze już kończę, generalnie długa gra jak na gry tego typu. W wsiakniecie w pełni w ta gre przeszkodził mi trochę cyberpunk który pojawił się akurat gdy zacząłem przygodę z days gonem :D. Teraz po days gonie robie sobie przerwę, sprzedaje ps4, kupuje ps5 i zagram w sackboya. Z tego co obserwuje to wydaje mi się ze ten rok nie będzie taki mocny pod względem gier. A Ty, na jaka produkcje czekasz obecnie?
0
@Dankhog na update Wiedźmina, Cyberpunka. :D a tak to chyba w to na co czekałam najbardziej już zagrałam :/
1
@Dankhog pamiętaj, że po napisach końcowych jest ukryte zakończenie ^^ tak tylko Ci mówię
0
@clyde :ooo dobrze wiedzieć, dzięki :D
0
@Dankhog luzik :D po prostu jak skończy się fabuła, to pokrec się po świecie i czekaj na to co się wydarzy. Powodzenia :D