- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
1
Akcje Michniewicza jeszcze kilka miesięcy temu stały bardzo wysoko jeśli chodzi o polskie podwórko. Przebąkiwało się, że może być następcą Brzęczka. Ostatecznie zaryzykował i zrezygnował z kadry u21 na rzecz Legii. Opuszczając "Wojskowych" będzie to drugi zespół, z którego rezygnuje w ciągu kilka miesięcy. I co istotne - raczej nie dostanie laurki za swoją pracę.
Uważacie, że jest to przereklamowany trener, któremu fuksło się podczas jednych eliminacji i po części w turnieju, gdzie wynik był lepszy niż gra ? Czy wręcz przeciwnie ?
0
@Ojciec5tkidzieci Z biegiem czasu wychodzi na to, że jednak to pierwsze.
1
@Ojciec5tkidzieci ciężko tych naszych trenerów oceniać, z reguły to twory nieszczęsnej polskiej myśli szkoleniowej jak to lubią nazywać. Do tego wokôł ekstraklasy ciągle krążą te same nazwiska, przejmując stołki po sobie.
Tak jak nie do końca daje wiarę w to że w ekstraklasie grają najlepsi polscy piłkarze, patrząc na to jak czasem gra zaplecze tych rozgrywek, tak ciężko mi pozytywnie ocenić któregoś z bohaterów PZPN.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem kiedy jego akcje stały wysoko, już jak prowadził Pogoń to nie dało się tego oglądać. Wieczne remisy i nudna gra.
0
@Ojciec5tkidzieci Fartło mu się akurat z "w miarę dobrym rocznikiem" mlodych i tyle. Takie jest moje zdanie. Do Nawalki czy Fornalika, Probierza to myślę że mu jeszcze daleko:)
0
@Ojciec5tkidzieci Skąd pomysł, że on odchodzi z Legii?
0
@mkord wrzucił ktoś tutaj informację o tym.
Pytanie, czy to pewniak, czy tylko fake news, skoro Probierz ostatnio złożył rezygnację.
1
@Ojciec5tkidzieci Przecież to ktoś z Warty sobie jaja zrobił.
0
@mkord a to przepraszam :)