- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1028 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1028 Culés
12
"Leczenie niepłodności zostało usunięte z listy celów Narodowego Programu Zdrowia na najbliższe 5 lat. Jeszcze w grudniu Rada Ministrów przedstawiła projekt rozporządzenia w sprawie NPZ na lata 2021-2025. Na liście znalazło się 5 celów operacyjnych, ale zabrakło wśród nich szóstego, dotychczas realizowanego – poprawy zdrowia prokreacyjnego. Leczenie niepłodności, edukacja w zakresie zdrowia prokreacyjnego, realizacja badań, szkoleń czy kampanii społecznych na ten temat znikają z kręgu zainteresowań NPZ."
Brak słów
Źródło:
https://plodnosc.pl/leczenie-nieplodnosci-usuniete-z-narodowego-programu-zdrowia-na-nastepne-5-lat/
1
@tomek8756 No to przyrost naturalny stonks
14
@tomek8756 Tak wygląda polityka Pro-Life PiSu w pigułce.
5
@tomek8756 Kolejna genialna decyzja PIS'u, szanuję jak cholera.
1
@tomek8756 Prolife xDDDDDDD
2
@Bartunek Czemu nie masz zdjęcia Pana Prezesa jako zdjęcia profilowego skoro tak lubisz Pis? :d
0
@NaFazieHitman Zastanawia mnie jedna rzecz, jak ono będą chcieli go wytłumaczyć, bo jest trochę niekonsekwetne działanie
1
@tomek8756 ten człowiek jest zbyt wielki żeby śmiertelnicy mogli wykorzystywać jego wizerunek :D
1
@tomek8756 Troche?
"invitro = nie
Leczenie niepłodnosci - nie
Tego nie da sie racjonalnie wytłumaczyć.
7
@tomek8756 Nie obnoszę się ze swoimi poglądami, po prostu czasem komentuje bardzo dobre decyzje naszego rządu, to tyle.
1
@tomek8756 Budżet się sypie i szukaja każdego grosza
0
@tomek8756 Zapewne że Panem życia i śmierci jest Bóg, więc do kościoła i na tacę.
0
@Bartunek a mozesz wytlumaczyc tę "dobrą" decyzję nie-rzadu.