- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
0
O co chodzi z Justice League Zacka Snydera? Totalnie nie jestem w temacie, to jest ten sam film, ale rozbudowany?
4
@Dzemix111 ogólnie zarys fabuły podobny ale trochę jednak inny. Główny zły przeciwnik jest inny niż w pierwszej wersji.
Tu masz trochę info
https://whatnext.pl/liga-sprawiedliwosci-zacka-snydera-zwiastun/
Chodziło o to że snyder kręcił ten film wcześniej ale potem coś tam się pokłócili, m.in. właśnie o kwestie fabuły i się rozeszli że studiem WB. Tamci zatrudnili wtedy Joss Whedona który wyreżyserował film do końca, ten który miał premierę 3 lata temu.
Ale w necie był duża presją że strony fanów by Zack nakręcił jednak do końca swoją wersję i WB postanowilo spełnić te oczekiwania i zrobili druga wersję, która będzie miała premierę w marcu na HBO max, u nas na HBO GO
1
@Bobo25 Dzięki :D
2
@Dzemix111 @Bobo25 Snyderowi córka popełniła samobójstwo w skutek czego zrezygnował z kończenia JL, WB licząc, że uda się film uratować (nie mam zbyt dobrej opinii o filmach Snydera ¯\_(ツ)_/¯ ) zatrudniło w celach dokończenia reżysera Avengersów, Jossa Whedona, ten zmienił dość mocno to co udało się nakręcić Snyderowi dając lżejsze kolory i dodając "humor", koniec końców wyszło średnio, więc fanatycy Snydera z twittera zaczęli się domagać od WB pokazania wersji reżyserskiej aka "Zack Snyder's Justice League", premiera 18 marca w HBO GO w Polsce;
Swoją drogą to dzięki dokrętkom Whedona jest w internecia cała ta drama WB vs Ray Fisher (Cyborg), który oskarża WB o rasizm itp dając całe 0 dowodów, że takie coś było, niemniej Whedon w wyniku śledztwa WB stracił posadę reżysera filmu o Batgirl i wyleciał całkowicie z kręgu zainteresowań WB do kręcenia filmów od DC,
0
@Vekk eksperta to aż miło posłuchać (poczytać). Dziękuję za konkretne wyjaśnienia.