- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1341 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1341 Culés
10
Każdy organizm inaczej reaguje na kontuzje czy też na ingerencje chirurgiczne. Kimmich przy podobnej kontuzji i odniesionej w tym samym czasie już gra i wraca do wielkiej formy. A Fati ma problemy z rehabilitacją i wróci później. Ale wróci i to jest pewne bo ten uraz spokojnie wyleczy do końca. Cierpliwość to podstawa rehabilitacji i jeżeli wszyscy ją zachowają to Ansu będzie zdrowy i szybko wróci do dawnej formy.
2
@Janiama Maciek jak zawsze wypowiedz konkretna, przesiąknięta inteligencja i szeroka wiedza.
5
@Janiama Pisałeś, że prawdopodobnie Ansu wróci po 4 tygodniach, czy tam 5. ;p
5
@Janiama U Kimmicha inaczej podeszli do kontuzji. Nasi tną młodziaka jak Dembele. Jakoś tak bardziej Niemieckim fachowcom ufam.
0
@AlicjaFCB Pisałem ale patrząc jak szybko wrócił Kimmich nie byłem daleki od prawdy. Uraz łąkotki okazał się jednak groźniejszy niż u Niemca a pisałem to w dniu gdy okazało się że uszkodził łąkotke.
1
@Janiama Takie kontuzje niejednemu niszczyły kariery.
0
@Janiama "Z kolei dziennikarz Moi Llorens pisze, że Ansu jest wkurzony z powodu wycieku do mediów informacji o jego stanie zdrowia. Nie potwierdził jeszcze doniesień o operacji, ale wie już, kto może być za to odpowiedzialny. Ma to być osoba spoza klubu, która chciałaby się w nim znaleźć."
Ostatnio cały czas jakieś wycieki są od nas z czapy...
0
@Rewolucja123 imo już po karierze na miarę jego potencjału
1
@tbas Akurat to Kimichowi wycięli cześć łąkotki, Ansu miał zszywaną. Tak się robi u młodych zawodników, na wycinanie będzie jeszcze czas. Lekarz Niemca powiedział, że po wycięciu w zasadzie nie ma się co goić i tylko kolano musi się "przyzwyczaić" do nowego stanu.