- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
5
Grałam w God of War jakoś chwilę po premierze na PS4 Slim i gra robiła piorunujące wrażenie. Teraz odpaliłam ją na PS5 z łatką na next gen. Aż takiej różnicy się nie spodziewałam. Majstersztyk.
https://ibb.co/X3g1FPw
0
@clyde Ja to już się nie mogę doczekać next gen patcha do Wieśka.
3
@Brusu ja też :D z nudów włączyłam tego GOWa i jestem w szoku. Zrobili kawał dobrej roboty. :)
1
@clyde mój największy zawód na ps4. Zrobili z pięknego slasha jakim był gow 3 gunwo historie gdzie więcej jest cut scenek niż mordobicia.
0
@clyde Za dużo gier mam zaczętych, żeby jeszcze GOWa pobierać, ale wierzę na słowo. ^^ Jak tam Soulsy idą?
2
@Brusu pokonałam dziś za 1 razem Falangę, potem dotarłam do tego wielkiego rycerza ale mnie zabili kusznicy. :D ogólnie zwiedzam sobie dostępne lokacje, za bardzo nie wiem w jakiej kolejności iść ale do wszystkiego myślę, że dojdę.
0
@clyde No wiadomo, jak to w Soulsach. Mało co wytłumaczone, trzeba samemu dochodzić do wszystkiego. Jak oceniasz Soulsy względem GOW'a po patchu do Kratosa?
0
@Ghotti moim największym zawodem było Horizon Zero Dawn. Jak ja się nastawiałam na tę grę a wyszło drętwe kupsko. :(
0
@Brusu No w Soulsach nigdy nie było nastawienia na grafikę, więc wolę nie porównywać. Ale fakt, widać różnicę w Demon's Souls względem chociażby Dark Souls III czy Bloodborne. Tytaniczna praca Bluepointu :D tylko no w takich grach, nie podziwia się widoczków tylko patrzysz czy Ci wróg zza pleców nie wyskoczy xD
1
@Ghotti Poszli w tą stronę, bo God of War: Wstąpienie było już tą samą grą od 4 części, nie wliczając części na PSP, a fani chcieli coś nowego, dlatego odświeżyli serie.
0
@clyde Udało mi się dziś w nocy dorwać ps5 w końcu, teraz czekam aż przyjdzie i GoW zdecydowanie wjedzie :D
1
@4drian0 dla mnie ją ubili no ale co kto woli