- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
4
William Saliba dzisiaj: krytykuje Mikela Artetę za to, że został oceniony niesprawiedliwie na podstawie dwóch i pół meczów.
Również William Saliba dzisiaj: jest bohaterem wycieku, w którym nagrywa filmik, jak siedzi sobie z trójką kolegów z młodzieżowej reprezentacji na kanapie, a jeden z owych kolegów... ekhem... no co tu owijać w bawełnę... Zobaczcie sami.
Źródło: To tylko piłka nożna
XD
Link w kom, by nie było oburzenia
2
@clyde czyli nie każdy murzyn ma czym się pochwalić
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.
1
@clyde No co robi? xD
2
@Khajio filmik dałam w kom, żeby nie było :)
1
@clyde Jest więcej tych filmików, np. Troy Parrott wsadzający ptasznika w okulary kolegi. Niezłe zabawy tam mają w szatniach xDD
0
@clyde ja pierdyle...
1
@clyde Jestem ciekaw jak nagle po 3-4 latach trafił na ten filmik na karcie pamięci i jak go przypadkowo wysłał. :D
Trzeba będzie zaraz poszukać, który to gagatek odpalił się na filmiku.
0
@clyde Co za bezwstydny oblech :)
1
@clyde ten Saliba to tez niezły agent xD ma pretensje do Artety, a w tym sezonie przed wypożyczeniem do Nicei zagrał dla pierwszej drużyny Arsenalu 2 mecze w pucharze ligi angielskiej i wiesz co jest najlepsze? W drugiej rundzie odpadli z Wimbledonem 3:0 a on sam dostał czerwona kartkę po dwóch żółtych xD
1
@DaPi Raz do informuj sie w jakim cupie i w jakim składzie gra Arsenal U-23. Po drugie co do Artety ma racje bo ten go nie zgłosił ani do PL ani do LE a go skreslił odrazu. W EFL Cup Arsenal przegrał z City 1-4