- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1926 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1926 Culés
3
To prawda ze Tusk nie dotrzymał w wielu kwestiach danego słowa, ale i tak jest jednym z najwybitniejszych polityków w naszej historii i zdecydowanie lepiej zarządzał krajem. Przynajmniej były wtedy konkursy i profesjonaliści na stanowiskach a nie pół rodziny Sasina
6
@AlwaysBlaugrana No i syn Tuska w Amber Gold xd
7
@AlwaysBlaugrana A co gdyby tak kogoś nowego dopuścić do władzy? Czemu zawsze musimy iść w ten pis i po?
4
@AlwaysBlaugrana Nie było idealnie za Tuska, ale kur** przynajmniej nie byliśmy na ustach całego świata jak za rządów PIS
2
@AlwaysBlaugrana Zgadzam się w 100% procentach. Donald Tusk to najwybitniejszy polski polityk
https://giphy.com/clips/theoffice-the-office-peacock-tv-show-LG2LwchmM9tpHmvGsQ
1
@AlwaysBlaugrana ponad 400mld zadłużenia w 8 lat bez konieczności zamykania gospodarki. Super wynik:)
0
@mroofkoi4t
Na ustach całego świata? Mówisz o artykułach w zagranicznej prasie pisane przez polskich dziennikarzy, czy interwencje np. KE na wniosek "polskich" europarlamentarzystów?
0
@AlwaysBlaugrana
Profesjonaliści na stanowiskach? Podaj może wyniki np. Orlenu za rządów PO i za czasów zarządzania nim przez zwykłego wójta z Pcimia.
1
@cata_luna O widzę, że trafiłem na wyborcę tych wykolejeńców z obozu PiS. Mówię o artykułach serwisów zagranicznych na temat zakazu aborcji czy niszczenia mediów prywatnych. Polska za rządów tych debili to już zaścianek.
0
@mroofkoi4t
Właśnie, mówisz o artykułach serwisów zagranicznych albo bezpośrednio pióra "polskich" dziennikarzy, albo cytujących tych "niezależnych" autorów.
0
@AlwaysBlaugrana Tusk to cwaniaczek ale ci co rzadza teraz to wcielone zlo i zwyrodnialcy.