- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
1
Wożę w samochodzie kratę zmrożonych Heinekenów z promocji Biedry sprzed tygodnia. Pomożecie?
3
@cchesterr43 Pytasz dzika czy sra w lesie?
1
@VenoM hahaha :D
1
@cchesterr43 Otwórz!!!!
0
@cchesterr43 od Heinekena to już nawet Harde jest lepsze
2
@barpol11 Przesadzasz!
0
@cchesterr43 gzie mieszkasz ?
0
@cchesterr43 zmrożone na kość :-)
0
@cchesterr43 Ja to bym sprawdził czy po tych mrozach jest jeszcze co zbierać
0
@cchesterr43 Zobacz lepiej czy już nie wykipiało .Piwa się nie mrozi.
0
@cchesterr43 Heineken jedno z moich ulubionych piw. Jednakże to co kupiłeś w Biedronce to żaden Heineken :-D Nie zastanawiało Cię nigdy, że 0,5l Heinekena kosztuje ok 4 zł a w Biedronce 0,65l jest po 3,49 zł? :-D
0
@swiergol2 Marże sklepowe inne? Jeśli tym "normalnym" sklepem nazywasz żabkę to pozdro dla ich marży.
0
@AlexDark00 Prędzej Żabkę niż Biedronkę. Żadnego piwa czy mięsa z Biedronki nie wezmę. I jeśli ktoś nie wyczuwa różnicy smaku między piwem z Biedry a innych sklepów to widocznie wypije wszystko i równie dobrze można wlać mu siki do butelki, sprzedać za 2 zł i powiedzieć, że to piwo.
0
@swiergol2 Stary co ty piszesz? Myślisz, że Heineken leje inne piwo do swoich butelek? Albo prezesi biedronki kupują Heinekena, wypijają, a do pustych butelek wlewają harnasia i sprzedają jako Heineken? xD
0
@AlexDark00 Tak się składa, że akurat miałem kontakt z osobą, która rozwoziła browary i w zależności do jakiej sieci sklepów było zamówienie, to była inna rozlewnia. Myślisz, że taki Heineken jak ma możliwość sprzedania gorszej jakości piwa, które naważyli po niższej cenie to je wyleje? Nie.