- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1225 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1225 Culés
7
Logan to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy film superhero. Nie ma takiego rozmachu jak filmy MCU, ale X-meni nigdy nie mieli. Lecz to tylko plus. Dzięki temu nie skupiamy się wyłącznie na efektach jak w Avengersach, ale również na fabule. A dzięki fabule spodoba się zarówno fanom superbohaterów, jak i ludziom, którzy chcą po prostu obejrzeć dobry film.
6
@PatrychoO
Nie każdy film MCU to Avengers ;) Te fakt, są nastawione na efekty, ale to po prostu przeniesienie na ekran komiksowych eventów. Same filmy jednak od końca 2 fazy swoją fabułę maja moim zdaniem...ale bardziej nazwijmy to motywem przewodnim...i co w tym najlepsze, że wszystkie są inne...Guardians czy Thor od Ragnarok to świetne komedie, Winter Soldier czy Civil War to bardziej filmy sensacyjne, Ant-Man to trochę film o roli ojca-superbohatera, Spiderman też co innego proponuje, kolejny Thor będzie bazował na fantastycznej historii komiksowej o byciu bohaterem i radzeniu sobie z nowotworem jednocześnie...chociaż filmy o niczym też są; Captain Marvel, Black Panther (ale takiej Brie Larson dajmy jeszcze czas, Thor na początku tez był drętwy, kwestia dobrego reżysera).
A co do X-Men to jestem trochę uprzedzony tym, że 2 razy skopali Feniksa...jak można skopać dwa razy ten sam film? :) a historia miała świetny potencjał. Może do 3 razy sztuka i w ramach MCU się uda? Nic to jednak nie ujmuje Loganowi, bardzo dobry film o starzeniu się i przemijaniu ;)
1
@PatrychoO zgadzam się w 100%. Większość produkcji mcu to zwykle popcorniaki, a tutaj mamy porządne kino. Polecam również Strażników Galaktyki i Spiderverse.
0
@masq Strażników lubię, a Far from home to również jeden z moich ulubionych filmów superhero. MCU mam całe obejrzane poza wyjątkami. Teraz trzeba by wziąć się za WandaVision.