- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
25
Ronald Koeman: "W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest część fizyczna. Musisz rozgrywać mecze z wielką intensywnością przy bardzo napiętym kalendarzu meczów. W Barcelonie zawsze szukaliśmy piłkarzy technicznych, ale uważam, że musimy znaleźć trochę równowagi pod tym względem." [FCB Live]
4
@BarcaInfo dlatego taki Busquets się nie nadaje
0
@BarcaInfo To dawać Wijnalduma.
6
@BarcaInfo A zwłaszcza taktykczna, dlatego w pierwszych 5 minutach widać jak wysoko jest ustawiona linia obrony i gdyby nie problem z przyjęciem Mbappe, to byłoby 1-0.
6
@BarcaInfo jedno gada drugie robi, może już początki demencji?
0
@Dankhog Ostatnio to taka tendencja trenerów Barcelony, dużo mówią a mało robią. Koeman zaczął z kopyta, ale potem klapson.
0
@BarcaInfo tak z ciekawości, czy Xavi wypowiedział się jak on podchodzi to przygotowania fizycznego jako trener?
1
@kuz to ma sobie w środku sezonu zawodników kupić? Kai jeszcze nawet w klubie pieniędzy nie ma
0
@Kgorecki2500 W sumie, mnie to mało interesuje, jak podejdzie fizycznie, bo to powinna być podstawa, że drużyna będzie gotowa do długiego sezonu, ja bym tutaj bardziej patrzył taktycznie. Każdy wylewał brudy na Ernesto za Romę, a chyba 3 (?) tygodnie później 5-0 z Sevillą w finale.
0
@BarcaInfo No a w następnym meczu i tak Busquets w pierwszym składzie
0
@Rewolucja123 Każdy wylewał brudy na Ernesto za Liverpool, a chyba 3 (?) tygodnie później 1-2 z Valencią w finale.
0
@BarcaInfo
Od prawie już 2 lat mówię, ze w tych czasach bez fizyczności (najbardziej szybkości) to możesz sobie z Cadizem grać a nie z poważnymi przeciwnikami. Koeman znowu fajnie gada, a na najwazniejsze mecze wyjdzie trojkat zniszczenia czyli Pique, Lenglet, Busquets :)
0
@Cvzx A kto mu wyleciał przed tym meczem i kim grał?
0
@Lub567 Nie chodzi o kupowanie, ale choćby gadanie o sezonie przejściowym a granie Busquetsem zamiast Moriby/Puiga, nie dawanie szans Trincao po dobrych występach itp itd
0
@kuz jak chcesz grać tym Puigem jak on wogole nie potrafi w defensywe
0
@Lub567 Xavi, Iniesta, Busquets, Puyol też nie potrafili jak dostawali pierwsze szanse. Różnica polega na tym, że im ktoś zaufał a Puigowi Koeman nie ufa. Z resztą widzę, że w ogóle nie rozumiesz do czego pije więc nie ma sensu tłumaczenie.