- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 641 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 641 Culés
14
Można tego bałwana nie lubić, ale w rankingu defensywnych pomocników niezmiennie w czołówce. Odbiera, strzela, asystuje, gra agresywnie. My nie mamy podjazdu do Realu na tej pozycji.
4
@Ratamahatta gra agresywnie i to dosłownie w polu karnym szczególnie :)
3
@Ratamahatta wejscie Casemiro na DM w Realu wlasnie od przyjscia Zidana bylo jednym z tych kluczowych kwestii w kontekscie ich wygranych w LM
2
@itmustbejoke Cel uświęca środki. Chciałbym choć raz zobaczyć tak grającego, a nie nie jak pipka Busquetsa.
Komentarz usunięty
0
@mekston Ogólnie fenomenalny i bardzo niedoceniany zawodnik. Przeważnie w ciągu meczu jest uwalony po uszy od brudnej roboty.
1
@Ratamahatta
Taki ma być defensywny pomocnik, gość ma stanowić zaporę nie przejścia, u nas Busquets to śmiech na sali, a nie zapora.
1
@Dankhog cooo? :D
Spokojnie, az tak zle jak Ty miec nie bedzie nigdy :D
1
@Ratamahatta Busquets to jednak charakterologicznie inny typ zawodnika. 10 lat temu taki typ jak Busi triumfował w futbolu, a Casemiro byłby niżej. W aktualnych czasach jest odwrotnie i DM musi być agresywny, nieco bardziej fizyczny i szybki. Busquets nigdy taki nie był i nie będzie. Dlatego nie rozumiem dlaczego ta pozycja była i jest tak zaniedbywana przez tyle lat... M. in. przez tą pozycję tak futbol Barcelonie uciekł na przestrzeni lat.
2
@macio_944 Busquets jest archaiczny, ale Barcelona ma ten problem, że nigdzie nie wystawia się takich laurek piłkarzom jak tu. Pomniki budowane za życie, nie wolno krytykować nawet po największym gównie bo to przecież Busquets. Zobacz sam, że w tych hiszpańskich gazetach krytykują Desta, a o Busquetsie cisza. Dla nich on dalej jest wielki.
0
@Ratamahatta Busquets w primie byl jednym z najlepszych DM w historii obok min. Makelele.Gdzie takiemu Casemiro do tych 2 panow.
0
@Sztosik Hmm, życie bywa nieprzewidywalne. Kazdy kieruje się w życiu swoimi własnymi wartościami. Dla mnie uczciwe, etyczne wykonywanie swojego zawodu jest ważne, ważniejsze od pieniędzy.