- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
12
Ehh ja to nie wiem, tylu świetnych trenerów jest na La Rambli a oni jakichś Koemanów zatrudniają...
5
@Jakchcesz i dyrektorów sportowych i prezesów
3
@Jakchcesz Uuu antylabambowyekspertyzm
1
@Jakchcesz nie zatrudnią wiekoszsci z nas bo:
1) Nie znamy Hiszpańskiego/Angielskiego
2) Wiekszosc nie ma ukończonych nawet 18 lat
5
@katalonczyk987 ale zobacz jakie tu ludzie mają świetne pomysły. Wystarczy nie grać Lengletem i Busquetsem, w lato zrobić 17 transferów i mamy typlet. Czemu ostatni trenerzy Barcelony tego nie widzą?!
4
@Jakchcesz no i wystarczyło kupic mbappe zamiast dembele, haalanda, kdb, cavanige, wystarczy sie cofnac w czasie o 5 lat. Nie pamietam tylko gdzie zaparkowałem wehikuł czasu
4
@Jakchcesz mnie najbardziej rozwalają Ci najmądrzejszy po szkodzie. Typu "dlaczego nie kupiliśmy Haalanda, Bartomeu debil, taki napastnik, za taką kasę" albo "tylko debil wziąłby Dembele zamiast Mbappe" itd.
0
@Jakchcesz Nie robią bo nie mają jaj. Guardiola jak przyszedł odeszło 11 zawodników, przyszło 6. Z Enrique trochę inna sytuacja bo było dużo wypożyczeń ale i tak sprowadził 7 plus awanse a odeszło 15. Każda rewolucja przynosiła efekty.
0
@cules100pro Tak, tylko ilu piłkarzy przyszło z juniorów? Mi bardziej chodziło o właśnie Haalandy, Depaye itd. I wiem że wielu zawodników będzie mogło przyjść za free, ale to nie jest tak że absolutnie każdy na świecie chce tu grać i się dogada pod każdym względem z nami.
0
@cules100pro Guardiola był 13 lat temu prawie. Guardiola to guardiola tyle że nie każdy jest guardiola
0
@Lub567 mi chodzi to pieprzenie, że się nie da jak się da, tylko trzeba chcieć i mieć jaja.
0
@Ghotti takich jak ty
0
@Jakchcesz to sa ludzie sprzedac wszystkich kupic wszystkich
0
@marcin000019 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD