- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 972 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 972 Culés
1
Co myślicie o farbowaniu włosów?
4
@Rewolucja123 normalna rzecz. Druga sprawa, że chyba niszczy włosy.
19
@Rewolucja123 niech każdy robi co chce, póki to nie wpływa na nasze życie
7
@Rewolucja123 gay
0
@Rewolucja123 Bardzo fajne urozmaicenie wizerunku.
3
@itmustbejoke Czy zaburzenie czyjegos poczucia estetyki mozna podciagnac pod wplyw na zycie? ;)
6
@Rewolucja123 Od zawsze nurtuje mnie, dlaczego starsze kobiety farbuja sie na kolor buraczany.
0
@JimMorrisonFCB nie można :) nie ma za co
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karci0 Szkoda :(
0
@Rewolucja123 A co tu myśleć, jak się dobrze pofarbuje to wygląda spoko :P
0
@Rewolucja123 Nigdy.
0
@Rewolucja123 Co to kogo obchodzi? Oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoje negatywne stanowisko, ale to osobę farbującą włosy powinno tyle obchodzić, co zeszłoroczny śnieg.
1
@Rewolucja123 Nie farbuje i póki nie osiwieje nie zamierzam
0
@July_6_BcN No a ja zamierzam, a pytam z ciekawości co inne osoby myśla na ten temat, ale nie wplynie to na decyzje moja.
0
@Rewolucja123 Bardzo mi się podobają takie wlosy, szczególnie u dziewczyn.
1
@Rewolucja123 spoko, jak fajnie wyjdzie to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.
0
@Rewolucja123 No spoko. Mi się po prostu mój naturalny kolor bardzo podoba, ale nie każdy tak ma.
1
@Rewolucja123 Znaczy jakbym był rudy to też bym się pofarbowal....:)
1
@Rewolucja123 każdego indywidualna decyzja. Ja np. nie widzę problemu w farbowaniu się, tatuowaniu czy wbijaniu sobie kolczyków do ucha (wszystko podaję w przypadku mężczyzn). Jedni chcą tak wyrazić siebie, w jakiś sposób poczuć się lepiej, inni natomiast dla przykłady przerzucają cięzary na siłowni. :)
Farbuj się panie @Rewolucja123, najlepiej na Michała Wiśniewskiego. :D
0
@Rewolucja123 normalna sprawa ;)