- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
3
Jedno z najlepszych stwierdzeń /powiedzonek/mitów La rambli to "Suarez w swoim prime zjadał".
Suarez w swoim prime co najwyżej próbował zjeść rywala na boisku ale mu nie wyszło
24
@FDJ Ale dlaczego mit? Suarez w swoim prime strzelał 40 goli w lidze i zdobywał złote buty. Wykręcał kosmiczne liczby.
2
@FDJ E tam i tak najlepsze jest to, że lewonożny stoper musi grać z lewej strony a prawonożny z prawej i nie może być dwóch prawonożnych :D
0
@MaTt_BarcaFan jak wielu innych wybitnych lub dobrych napastników w swoim "prime."
1
@FDJ Wiec jaki napastnik to "top" w formie? Tylko nie wyskocz z Lewandowskim
1
@Jacek770 wielu napastników wykręciło podobne wyniki bramkowe w swoim "prime" i nie wygrali ligi mistrzów w takich sezonach-chocby Immobile w tamtym sezonie.
Chcecie żeby doceniać Suareza i robicie z niego Boga jednocześnie probojecie umniejszać Lewandowskiemu.
Śmieszni z tym jesteście. Ból dupy niesamowity. Ubzduraliscie sobie że Suarez to najlepszy napastnik w tym wieku i nikt nie ma podjazdu..
A koronny argument to "mityczne prime".
0
@Jacek770 zjadał to Messi. Nawet jeśli był w meczach napastnikiem tylko przez 15% czasu to i tak był lepszym napadziorem od Suareza haha
1) Messi i CR.
2) Suarez i Lewandowski
3) Ibrahimović
0
@FDJ Suarez 640 meczu 419 bramek 237 asyst
Lewy 621 meczy 443 bramki 128 asyst
Jak nie rozliczać napastnika za bramki i asysty to za co ?
0
@FDJ czy ty porownujesz Immobile do Suareza? :)
0
@FDJ tak jak często mamy zbieżne zdanie tak tutaj się nie zgodzę. Moim zdaniem na ten moment Suarez zdecydowanie lepszy od Lewego patrząc na cała karierę. Chyba ze Lewy pójdzie śladami Ibry i utrzyma poziom jeszcze 5 lat, wtedy przegoni w moim odczuciu Luisa
2
@FDJ akurat ból dupy to widać bardziej u Ciebie niż u innych. Przychodzisz ze "swoją" racją i jak ktoś się nie zgadza to obrażasz. Taki no, typowy ból dupy bym powiedział :D
Weź sobie jakąś meliskę z rana.
1
@FDJ Widzę że Ty masz problem jakiś...
Dla mnie gość już w Liverpoolu robił rzeczy jakich Lewy nie robił nigdy.
I nie umniejszam Lewandowskiemu, wielki napastnik ale dla mnie za Suarezem.