- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
0
Używacie lub używaliście jakichś szamponów/odżywek przeciw wypadania włosów?
1
@Mankind a co boisz się że zostaniesz nowym Zidanem?
Ps..ja nie używałem, ale nie mogłem się oprzeć. Sorki.
1
@Mankind dx2 używam
1
@Mankind prawie dwa lata używałem DX2, dało mi to tyle, że na powstałej łysinie mogłyby się odbywać parady wojskowe, jakieś trzy miesiące temu przerzuciłem się na Biotebal i efekty odrastających włosów już widać, wiadomo, nie będzie to jakaś niesamowicie bujną czupryna, ale porównując do DX2 to jestem bardzo zadowolony z efektu
1
@Mankind Long 4 lashes. Szampon, odżywka i serum zapobiegające wypadaniu. Przyznam że mi pomaga.
0
@Mankind loxon ale tutaj przez pierwsze 3 miesiące włosy leciały w ch** i jeszcze więcej. Potem było widać ze odrastały ale to taki lekki meszek. Łącznie używałem 2 lata i w końcu przerwałem bo nie było efektow, a tak na prawdę sporo włosów straciłem. Był biotebal w tabletkach i nic, solgar tez nie pomógł, karabione tez nie i teraz używam ampułek z Seboradinu ale to dopiero miesiąc mija, a podobno 3 miesiące minimum na efekty. Z szamponów to nie ma co bo to ściema i jak ktoś mówi ze mu szampon pomaga to po prostu miał słabe i zniszczone włosy a nie łysienie androgenowe. Ogolnie przerobiłem loxon,dermene,biotebal i teraz mam dx2 ale to bardziej na takie wzmocnienie włosów. Co do łysienia androgenowego to jedyna słuszna metoda to jest tak steryd co ci blokuje dtescia ale No steryd jak steryd ma skutki uboczne
0
@Mankind ja używam biotebal + dermatolog mi przepisał wcierkę w zakola minovivax. U mnie zadziałało, a mam łysienie androgenowe, stwierdzone przez dermatologa.