- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
16
Przyszłość :D
0
@Rastafarnianin Fatiemu to twarz puchnie a nie kolanko
2
@neeed To na pewno tarczyca^^
0
@Rastafarnianin trochę martwi mnie mobilność Moriby jest wolny trochę
0
@Borneo w środku pola nie musi być Boltem.
0
@Borneo wcale taki wolny nie jest, natomiast jeśli chodzi o zwrotność i przyspieszenie na pierwszych metrach to już gorzej wygląda. Jak już się rozpędzi to dość szybko przebiera nogami.
1
@Borneo od razu staje mi przed oczami jego rajd lewą stroną z wczorajszego meczu i kłóci mi się z tym co napisałeś. Chłopak ma moim zdaniem te „kocie ruchy” i jest w nim coś z Pogby. Niech będzie po prostu Ilaixem. Najwięksi gracze środka pola nie byli demonami szybkości, Xavi, Zidane, Iniesta czy Pirlo. W dodatku nie zapominajmy, ze Moriba ma 18 (!) lat..
0
@Ghazul3293 widać że reakcje ma za wolno był toporny trochę to martwi reszta spoko
0
@tomasz.s94 to co mi się podobało to na końcu w rogu ale wcześniej biegowo źle to wyglądało.
0
@Yoshi94 może o to mi chodzi ja mu dobrze życzę zobaczymy jak dalej będzie się rozwijał ma 18 lat.
0
@Borneo ja też zauważyłem, że Ilaix był chyba dość spięty gdy wszedł na boisko. Moim zdaniem początkowo źle się ustawiał, nie szukał wolnych przestrzeni, by koledzy mogli zagrać mu piłkę tylko bardziej biegał blisko zawodników Sevilli. Z czasem było lepiej, jednak wczoraj sporo niedokładności się wkradło w jego grę, szczególnie zaraz po wejściu.
0
@Yoshi94 oby to było frycowe bo wszedł w trudnym momencie choć trzeba pamiętać ze wszedł w pełni sił gdzie inni juz mieli część w nogach.Choć wiadomo ze Sevilla część zmian dokonała.