- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
12
Wiecie, że 10 marca jest Międzynarodowy Dzień Mężczyzn? :D Ciekawe czy w mediach społecznościowych ktokolwiek się o tym zająknie.
4
@PatrychoO Ja się zająknę.
Życzę wszystkim panom , na LR, i nie tylko . Zdrowia, logicznego myślenia i wiele miłości . Ogólnie , życzę Panom wszystkiego , co najlepsze może ich w życiu spotkać.
Powodzenia,Panowie!!!
4
@PatrychoO a kogo mężczyźni obchodzą? :D
0
@PatrychoO no tak a 31 września co mamy? Dzień mężczyzny jest absurdalny, gdyż w Polsce obchodzimy dzień chłopaka. Nie mamy przecież odpowiednika dnia dziewczyny tylko dzień Kobiet ;)
0
@PatrychoO A po co to komu? Serio pytam Dla mnie bezsensowne są te wszystkie "okazyjne dni" Aż dziwne że przedstawiciele pozostałych kilkudziesięciu płci jeszcze nie doprowadzili do ich zdelegalizowania
0
@Qexi poniedziałek, 11 października
Międzynarodowy Dzień Dziewczynek 2021
1
@Qexi W Polsce mamy zarówno dzień kobiet i mężczyzn oraz dzień dziewczyn i chłopaka. Przyjęło się jednak tak, że bardziej obchodzi się dzień kobiet oraz dzień chłopaka.
0
@Qexi Absurdalne jest to, że traktujemy dzień chłopaka jako święto mężczyzn - dzień chlopaka to dzień "twojego" chlopaka, czyli dzien partnera. Kobiety mają jego odpowiednik w walentynki, gdyz tego dnia to kobiety z reguły wymagają udowadniania milosci.
0
@Matan_Zajcev nie zgodzę się walentynki świętują pary, a w dzień chłopca jest obchodzony przynajmniej u mnie jak odpowiednik dnia Kobiet.
0
@TheNekro94 dlatego nie rozumiem pretensji o dzień mężczyzny, gdyż mamy jego bardziej medialny odpowiednik.