- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1573 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1573 Culés
1
Zastanawiam się dlaczego tutaj przez wypowiedź dziadka, który ma prawdopodobne początki demencji starczej Konfederacja jest tak źle odbierana? Według mnie to lepsza opcja niż PiS czy PO, a pewnie te partię będą jeszcze rządzić na przemian przez najbliższe 20 lat.
4
@daniel32778 to dlaczego konfederacja się od niego nie odetnie? Bo nie chcą.
0
@PatrychoO Bo bez niego nie byłoby tej partii? To jest pewnie z jeden z powodów.
5
@daniel32778 to masz odpowiedź, dlaczego Konfederacja jest tak źle odbierana. Bo Konfederacja = Korwin. I nie wypowiedź, tylko wypowiedzi. Liczne.
0
@daniel32778 i masz część swojej odpowiedzi. Korwin nie jest jedynym problemem tej partii dla osób które na nich nie głosują, zapewniam Cię
0
@Bykunn A ludzie narzekają na PiS czy PO, a na nich głosują... Nie wszyscy, ale większość.
1
@daniel32778 ciężko żeby nie narzekać. Uważam że tylko fanatycy nie narzekają na partie na które głosują. Ja bardzo krytykuje partie na które oddaje głos ale nie widzę lepszych i a sam swojej nie założę
0
@daniel32778 wal dlaczego lepsza opcja.