- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 758 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 758 Culés
31
Aguero. Transfer zawodnika, który nie gra w City. Zawodnika, który stosunkowo często łapie urazy i ma już swoje lata. Transfer, który możliwe ze będzie dokonany tylko po to aby zatrzymać Leo w klubie. Dostanie spore wynagrodzenie, zdecydowanie za wysokie dla zawodnika w takim wieku i w takiej formie.
Bardzo prawdopodobne ze zanim się zaaklimatyzuje to złapie uraz i tyle pożytku będzie z tego transferu. Dadzą mu 3 letni kontrakt i będziemy w krytycznej sytuacji finansowej płacić mu ogromne pieniądze. Kolejna rzecz, będzie blokował miejsce w składzie młodym. Nie widzę nawet jednego elementu przemawiającego za tym transferem. Stanowcze NIE.
6
@Brashearr jaki młody, utalentowany napastnik jest w drugim zespole któremu Aguero bedzie blokował miejsce? Również bardzo prawdopodobne jest , że zmiana otoczenie korzystnie wpłynie na Argentyńczyka i po zmianie klubu wróci do formy, wtedy z miejsca jest naszym najlepszym napastnikiem po Leo. Takiego Braithwaite to pewnie nawet i teraz wciąga lewą dziurką nosa.
1
@Brashearr Dodajmy, że to 33 letni zawodnik. W tym wieku to niech idzie MLS podbijać, bo Ibrahimović lub Lewandowski to z niego nie jest.
1
@Ghazul3293 żyj ta złudna nadzieja. Przyjdzie i będzie drugi Pjanic w ekipie.
1
@Brashearr Pjanic nigdy nie był zawodnikiem tej klasy co Aguero.
2
@Hosh Ten argument jest akurat chybiony, bo Suarez jest rok starszy, a gra wciaz swietnie.
0
@Brashearr Bartomeu już nie ma, a Laporta raczej nie będzie szastał na prawo i lewo pieniędzmi. Aguero nigdzie też nie dostanie jakiejś większej pensji, swoje też zarobił więc pewnie obniży wymagania finansowe byleby jeszcze coś pograć w poważnym futbolu.