- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
0
Laporta dla mnie powinien to zrobić tak:
W Lecie odchodzą - coutinho, griezmann, umtitti, busquets oraz pique kończy karierę
Przychodzą - haland (teraz albo nigdy, jeśli barca chce mieć norwega to teraz bo inne kluby też są chętne, a wątpię żeby haland chciał ,,marnować" jeszcze jeden sezon w BVB.), garcia, alaba(jeśli nie starczy funduszy na halanda to bym go nie brał (duża pensja)) i jeszcze kilku graczy z barcy b (moriba, collado i jeszcze ktoś o którym nie mam pewnie pojęcia)
Jeśli chodzi o Aguero, Messiego i Depaya to tak:
- Messi - jak dla mnie kluczowe jest przedłużenie z nim kontraktu, spróbować obniżyć pensje i ten bon lojalnościowy przesunąć na dalszy termin. Będzie potrzebny w sezonie. Napewno.
- Aguero i Depay - tak jak pisałem halanda trzeba kupować już teraz jeśli chce się go mieć. Jak się nie uda to trzeba pomyśleć czy lepiej już teraz kupić Depaya czy może poczekać z dwa sezony mając Aguero, który może zachęcić Messiego do pozostania w klubie.
Tak jak już wspominałem przedłużenie kontraktu z Messim jest piorytetem. Nie można się pozbyć fatiego, pedriego, moriby, collado, konrada, minguezy i araujo. To będą kolejne zadania transferowe Laporty.
skład na sezon 2021/22 (było by fajnie lecz trudno będzie)
MATS
dest/mingueza garcia/alaba araujo alba (na razie jeszcze jest dobry)
FDJ moriba pedri
messi haland fati
0
@lukaszmatusiewicz jak zakończyłes karierę Pique to przestałem czytać ;) Busi> Pjanic i wybacz bo dalej nie czytałem
0
@kaamil1910 o pjanicu totalnie zapomniałem, oczywiście że go wywalić
0
@lukaszmatusiewicz Przeczytałem cały twój komentarz i tak . Depaya nie trzeba kupować bo kończy mu się kontrakt więc jest za "darmo" . Aguero to dla mnie pomyłka, on cały czas jest kontuzjowany , stary plus na pewno nie będzie chciał mało zarabiać . Halaand jesli się uda to zajebiscie , Alaba też byłby dobrym wzmocnieniem Ale wątpię żeby doszedł ten transfer do skutku