- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
6
Jak dla mnie Haland i Mbappe nigdy nie osiągną poziomu Messiego a nawet Ronaldo. Mbappe wczoraj bezradny, raz udało mu się przejść obronę to wystrzelił piłkę w kosmos. Haland to raczej będzie taki Lewandowski, czyha w polu karnym na okazję do strzelenia bramki (typowa ,,9"). Nie odnalazł by się taki haland na innej pozycji. Messi to na każdej był najlepszy - 10, 9, skrzydłowy. Ronaldo trochę gorzej ale także świetny. Mbappe koks ale może skończyć jak Dembele. Zobaczymy w przyszłości
9
@lukaszmatusiewicz Haaland to zupełnie inny typ zawodnika. Nie zacznie nagle przechodzić rajdem przez pół boiska i dryblować niczym Messi, to jest egzekutor, typowa 9
2
@MesQueUnClub_87 Ale i tak mu się nie raz zdarzyło przedryblować paru zawodników. On wygląda pokracznie ale nie jest aż tak ograniczony technicznie i w dryblingu.
1
@lukaszmatusiewicz Haaland to mi bardzo Van Nistelrooya przypomina pod wieloma względami.
0
@lukaszmatusiewicz "Mbappe wczoraj bezradny"
Przesadzasz trochę, a co miał sam zrobić? Dostawał pilki to miał do gry tylko gdzieś schowanego za obrońcami Icardiego i musiał iść w indywidualne akcje, co pare razy mu się udało.
Poza tym fajnie wybiorczo tak sobie piszesz, napisałbyś taki sam post po pierwszym meczu gdzie objeżdżał naszych i walnął hattrika?
Poziomu Leo pewnie żaden z tej dwójki nie osiągnie ale do CRa mogą doskoczyć, potencjał na to na pewno mają.
1
@lukaszmatusiewicz
''Mbappe wczoraj bezradny'' Co z tego jak zdemolował Barce hattrickiem w pierwszym meczu... xD
0
@teacherakademicki nie tylko tobie :)