- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 603 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 603 Culés
9
Hazard w formie.
3
@Encore W Hiszpanii by odrazu doskoczyli i potroili go.
2
@Coutinho007 Jego często podwajali i potrajali ale dawał sobie rade.On ma dużo takich akcji co minął 3-4 i strzelil bramke.
4
@Encore W Hiszpanii obrońcy grają lepiej taktycznie niz w Anglii i bardziej przebiegle. Zostawiają ci tu tyle miejsca, że klaustrofobii możesz dostać a takie wypuszczanie sobie gały jak to robi np Dembele u nas to szybka kasacja jest przez drugiego asekurującego stopera.
0
@Encore To był Pan piłkarz. Tylko, no właśnie. Był. I jestem już niemalże pewny, że on nawet jak zacznie grać, to nie pokaże 50% swojego potencjału, bo ciągle z tyłu głowy będzie mieć możliwość odniesienia kontuzji.
0
@Coutinho007 Co nie zmienia faktu że mało który piłkarz miał taki drybling co Hazard.Zreszta statystyki to mówią.Najwięcej po Messim w ostatniej dekadzie.
0
@Coutinho007 Bzdury. W Hiszpanii jest wiele ogórków do bicia. W Anglii to ciężko takiemu Burnley jednego gola strzelić
2
@Pietraszko Co to za kocopoły piszesz w Anglii dużo więcej miejsca i luk zostawiają niż w Hiszpanii bo tam się gra bardziej otwartą piłke. Tutaj ci obrońcy zostawiają tyle miejsca, że klaustrofobii idzie dostać.
1
@Encore Adama, Neymar, Leo
1
@Coutinho007 Mimo wszystko drybling Adamy nie był tak skuteczny jak ten Hazarda z Chelsea.Ogólnie drybling Edena nie był jakiś efektowny.Bo on nie robił miliona sztuczek i zwodów tylko krótkie trzymanie piłki przy nodze połączone z niesamowitą zwinnoscią i balanasem ciała.Coś jak Messi.
1
@Encore Jego drybling był taki sam jak pana z twojego Avatara. Jadon bardzo podobny styl gry ma do Belga.
1
@Coutinho007 No troche tak.Chociaż wydaje mi się że Sancho jest ciut wolniejszy.
0
@Encore ale bardziej efektowny jest. Ciekawe gdzie trafi po sezonie.
0
@Pietraszko bzdury w tej waszej Anglii nie na dobrych drużyn a w Hiszpanii są
1
@marcin000019 @Coutinho007 nie odpisujcie temu gościowi, to zwykły troll.