- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 597 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 597 Culés
4
Do końca sezonu zostało 11 kolejek. Można swobodnie dać pograć Coutinho i zobaczyć jak się czuję w 9 meczach żeby nie płacić tych 20 mln, a latem sprzedać jeżeli będzie oferta albo zostawić jeżeli inne sprzedaże będą dobre. Osobiście wolę Cou od Antoniusza.
7
@kuz Trzeba sprzedać Coutinho jak i Griezmana, nie widzę innej opcji.
0
@kuz Coutinho kontuzja i nie wiadomo kiedy wraca do gry.
1
@kuz Odważna teza z tym stawianiem Coutinho nad Griezmannem. Pomijając już to, że to dwie zupełnie inne pozycje, to mimo wszystko więcej pozytywnych skojarzeń jest z Griezmannem i jest on bardziej pożyteczny. Generalnie Coutinho jest absolutnie zbędny, ani nie ma dla niego dobrej pozycji, ani nic nie wnosi. To taki strasznie drogi mebel do szatni
0
@kuz Griezmann nigdzie się nie rusza.
2
@Rewolucja123 Po powrocie Fatiego i transferze atakującego rusza się na ławkę.
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem tak jak @Bartek22 napisał. Powrót Ansu plus ewntualny Depay i Haaland. Gdzie tu miejsce dla Griezmanna? Bembele raczej zostanie bo jest szybki a skrzydłowych potrzebujemy. Antek na ławę się nie zgodzi.
0
@Bartek22 No wtedy możliwe, ale ja nie wierzę, że zrobimy transfer 9. Chyba, że Depay za free, ale to praktycznie ta sama pozycja.
0
@kuz polecam najnowszy podcast jak czytać ci się nie chce - Haaland na 99% nie będzie w Barcelonie, natomiast o Depaya będzie biło sie pół Europy - są 3 opcje:
1) Koeman namówi Laportę na Depaya ale nie będzie łatwo
2) Laporta sprowadzi doświadczonego napastnika przed piłkarską emeryturą
3) Koeman wybierze sobie na cel taniego perspektywicznego dzieciaka którego zbuduje
0
@Rewolucja123 No to Griezmann out tak czy inaczej, nieważne czy przyjdzie Haaland czy Depay czy jeszcze ktoś inny.
0
@kuz a kiedy on wraca?