- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
0
Z tymi spalonymi to jest strasznie głupia sytuacja. Normalne jest to że atakująct będzie bardziej wychylony "do przodu". Według mnie powinna być jakaś tolerancja (np. ileś centymetrów) a nie, że jeden ma większą stopę od drugiego i spalony. W dobie VARu jest to do zrobienia, a doszukiwanie się spalonego wielkości 1 centymetra to już jest chore
13
@cinero1996 i dalej byś miał doszukiwanie czy napastnik był 10cm przed i mieści się w tolerancji czy jednak już 11 i spalony. Nic to nie zmienia
0
@Striker nieprawda - zmieniłoby coś - z takim podejściem sędziowie mogliby łatwiej przepychać błędne decyzje na korzyść Realu :D
0
@cinero1996
Najbardziej kuriozalny jest przepis o częściach ciała biorących udział w grze w kontekście spalonych, nawet jeżeli zawodnik stoi prawidłowo nogami, a jest w ruchu i np. pochylił się tak że głowę ma bliżej bramki niż obrys ciała przeciwnika to o tym czy będzie spalony decyduje fakt, czy piłka zagraną jest góra, czy dołem. W dwóch identycznych ustawieniach zawodników przy piłce po ziemi spalonego nie będzie, przy piłce zagranej góra będzie spalony, większość "kontrowersji "bierze się właśnie z niewłaściwej interpretacji tego przepisu.
0
@cinero1996 bzdura, wystarczy zainwestować w odpowiednie leczenie kamer na boku, żeby nie brać pod uwagę dziwnych lini i wychyleń w tedy na tacy będzie widać czy był spalony czy nie
1
@Piernik ja bym to zrobił tak że jeżeli piłka leci po ziemi to wykluczamy górę ciała a jeżeli piłka kozluje na poziomie głowy to można brać całe ciało pod uwagę;)