- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2693 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2693 Culés
27
Pewnie podczas lockdownu będzie robione mniej testów i co za tym idzie będzie mniej zakażeń. Pinokio ogłosi zwycięstwo i czwarta fala w wakacje. Gdyby były na to kursy to byłby pewniaczek.
1
@Majkel34 zaczna malec tak około 4-5 kwietnia żeby na rocznicę smoleńska otworzyć i później znów zamkną na majówkę
0
@Majkel34 polityk też człowiek na wakacje chce pojechać.
1
@Majkel34 Po wakacjach raczej czwarta fala jak już - okolice października. :)
1
@Ojciec5tkidzieci ja obstawiam wakacje. Hotelarze nie mogą przecież zarobić.
1
@Majkel34 Całkiem możliwe, ale raczej stawiałbym na czwartą falę na jesień. W lato pewnie znowu będzie luz największy i mówienie, że już wygraliśmy.
3
@Ojciec5tkidzieci Raczej otworzą, bo politycy chcą na wakacje, jak Duda chciał na narty to stoki otworzyli ;D
1
@Majkel34 W wakacje nie powinno być czwartej fali, bo po pierwsze nie jest to sezon na wirusy i nie daliby rady znaleźć tylu zarażonych, a po drugie w wakacje jest gorąco i ludzie się duszą w maskach i je zdejmują. A wtedy rząd traci autorytet, że obostrzenia nie są przestrzegane. Na wakacje raczej spodziewałbym się luzowania, tak jak to było rok temu.
0
@Majkel34 ludzie sami idą do lekarza i są wysyłani na testy na przez objawy jakie mają...
0
@jeyx77x ta. Znam ludzi, którzy szli się badać, gdy się im nic nie działo. I tego nie rozumiem. Nabijać im numery i niszczyć przez to życie innym.
2
@LionelM95 dokładnie. Na 10 będzie bez obostrzeń a po 10 ogłoszą,że znowu jest wzrost zakażeń, bo Polacy w święta się spotykali w dużych gronach.