- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
0
Pytałem wczoraj, odpowiedź uzyskałem jedną, więc pytam jeszcze raz, ale dopisze jeszcze, że robiłem już nawet format telefonu i nie pomogło.
Zna się ktoś na telefonach? Może miał otoś z was ten sam problem, co ja mam teraz. Od jakoś wczoraj telefon mi się resetuje gdy nie używam go przes jakoś parę sekund. Irytuje mnie to trochę, mam zawsze włączony i teraz muszę co chwile haslo wpisyeać, aby irichomić go. Telefon to Samsung Galaxy S9. Jak zrobić, aby się nie resetował?
0
@Rewolucja123 kupić se Iphona :p
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1601665738DCQQnG2k6UYhKL2KJQXLSn.jpg
0
@Rewolucja123 uzywaj go caly czas
0
@Rewolucja123 Masz duzo wolnej pamieci w telefonie? Nie jest moze przepchany, az po sam limit lub jest ponad limitem? Raz mialem to samo i zauwazylem, ze mialem zbyt malo wolnej pamieci w telefonie i to bylo problemem.
0
@MasnyTed Nie mam. Mam z 20GB zajęte z 60. Czyściłem wszystko, optymizacje robiłem, czekam teraz na nowy update, może to pomoże. Póki co, to parę sekund jak jest czarny ekran, to restarcik.
0
@Rewolucja123 Kurcze, no to niestety nie pomoge. Mozliwe, ze to moze byc problem z bateria, ale specjalista nie jestem.
0
@MasnyTed No w sumie, zauważyłem, że szybko się grzeje.
0
@Rewolucja123 Mówisz, że trochę irytuje Cię gdy telefon co chwile Ci się resetuje? Ciekawe..
1
@MasnyTed Specjalistą nie jestem ale zerknąć mogę? Czy jakoś tak.. xD haha
0
@MasnyTed Dobra, oszukałem system, bo cały czas miałem na hasło przy każdym rsecie, teraz chociaż tego nie muszę wpisywać i nawet nie wiem, czy się resetuje, czy nie. :D
0
@Rewolucja123 :DD Zawsze jakis pozytyw
@marcin000019 No cos w tym stylu :D Tez mialem kiedys taki problem i to wlasnie byly 2 powody zcemu tak sie dzialo