- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
3
W związku z tym, że potrzebujemy w drużynie napastnika, postanowiłem zmienić awatar na najlepszego kandydata. Na Angielskiego napastnika z białej części północnego Londynu, z drużyny nazywanej kogutami. Mam nadzieję że do transferu Norwega nie dojdzie i na Camp Nou zawita POTĘŻNY Harry Kane.
6
@Kgorecki2500 żadnego Anglika na hiszpanskich boiskach , tymbradziej za taka kasę.
1
@ShawnC Nie chcą ludzie Anglika ale dlaczego niby Norweg się ma sprawdzić?
0
@ShawnC Co ma narodowość do umiejętności ? Kane to obecnie jedna z najbardziej wszechstronnych ,,9". Strzela, asystuje, potrafi rozegrać.
0
@Kgorecki2500 Robi to w jednej drużynie. Oglądałem go z Polska i wyglądał bardzo średnio.
0
@tbas każdemu się zdarza gorszy mecz, po za tym to była kadra, a tam wszyscy czasem grają gorzej. Myślę że by się u nas sprawdził. Ale to nie kibice mają moc sprawczą przy transferach więc pozostaje czekać. Jakąś 9 w tym okienku raczej sprowadzą, tylko mam nadzieję że nie będzie to opcja budżetowa i za rok Halland, tylko jednak klasowy zawodnik.
1
@Kgorecki2500 ważne, że to biała część. W takim razie możemy go kupować. Prawdziwy rasista.
0
@Kgorecki2500 Asystuje...To jest jego pierwszy sezon z taka iloscia asyst a ludzie sie jaraja jakby co roku mial po 20 asyst.Rownie dobrze za rok moze znow wrocic do 2 asyst na sezon jak wczesniej.
0
@ShawnC właśnie! Lineker to była pomyłka!
0
@jeyx77x no , jeden z wielu przykladow xd