- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
3
Panowie jakby doszło do ustawki 5 na 5, cafe vs Rambla to kogo wystawiacie z Rambli do zadymy ?
7
@gumaz Napewno @LuisSalvano
1
@gumaz @Rust_Cohle wystarczy
37
@gumaz jakby było ogłoszenie na Cafe to przez kilka dni nikt by go nie zauważył
1
@gumaz Łysego, Grubego,Zenka,Koko loko, Valdiego
1
@xVENUMx robie ich do jednej bramki na raz
7
@gumaz Nie doszłoby bo na Cafe Bernabeu nie ma 5 osób.
1
@Szicek10 Ja akurat nie jestem zwolennikiem mordobicia :D
Komentarz usunięty
5
@LuisSalvano Jak nie? Co chwile widzę, że zapraszasz kogoś do Wawy :D
2
@gumaz 1. @pudzian 2. @Najman
3. @Statham 4. @Segal 5. @Rocky :D
5
@gumaz @kosa @Fajter @łysy122 @kibol i @mma811
1
@MesQueUnClub_87 Twój zestaw bardziej osiedlowy. :D
0
@Szicek10 Tak, ale to jest trochę na innej zasadzie. Po prostu chcę pokazać tym krzykaczom, że jedyne, na co ich stać, to hejt przez sieć, bo na żywo spotkać się to odwagi nie mają :D
Natomiast ja bójek samych w sobie nie lubię i zawsze preferuję słowne, pokojowe rozwiązywanie problemów.