- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1659 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1659 Culés
7
Tym razem jest oficjanlnie sklad, wczesniej niedoczytane 'Possible lineups'.
4-4-2 w Madrycie. Valverde do zagęszczenia środka, Vini schodzący na 9 z lewej strony bardziej i Benzema wspomagający środek. Zagęszczą to i przejmą kontrolę nad meczem grając 4-5-1 w fazie ataku. 3 w środku i 2 bardziej ofensywnych. Będą próbowali pewnie też z dystansu (Valverde, Kroos, Modrić) oraz wrzutek po wejściach w pole karne (Benzema, Vini, Casemiro/Valverde). Ich słabym punktem powinna być prawa strona Vasquez+Militao. Tam powinien dzisiaj biegać Ousmane, aby wykorzystywać ich błędy. Przeczuwam, że będziemy starali się szybko transportować piłkę na ich połowę do Francuza, który będzie biegał ile w nogach ma, do tego dobiegnie Leo i Frenkie. Jak Real nam pozwoli coś grać piłką lub okaże się, że przejmujemy kontrolę, to Raczej ujrzymy scenariusz gdzie Busi w ogóle nie będzie zbierał piłek, tylko momentami na 16 metrze stał. Obyśmy nie stracili gola w 1 połowie, wtedy w 2 możemy przejąć środek wpuszczając Griezmann'a za jednego ze stoperów i przesunąć Frenkiego na libero. Pozwoli nam to na kontrolę nad środkiem i stwarzaniem sobie lepszych sytuacji. Tak krótko wypisane i ode mnie tylko tyle: VeB!
0
@Rewolucja123 W sumie to już meczu nie muszę oglądać, wszystko wiem
0
@Rewolucja123 Messi w rozegraniu to praktycznie jak pomocnik, także też mamy czwórkę w pomocy w pewnym sensie
1
@parpe Tak. Real ma 5, Real by musiał podwoić krycie Leo, albo i potroić abyśmy mieli pewność, że jest przewaga, ale tak nie zrobi. Max dwóch przy nim, a resztę idnywidualnie. Będzie ciężko.
0
@Rewolucja123 Widzę to podobnie. Zaniepokoiła mnie obecność Valverde, bo wtedy maja mega silną i wybieganą pomoc.
0
@norbi77 Ja liczyłem, że wyjdziemy walcząc o środek, ale raczej ujrzymy podobne zawody do tych ze stolicy Andaluzji z spotkania ligowego.