- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 866 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 866 Culés
0
Wyobraźmy sobie, że konflikt Flicka z Salihamidziciem w Bayernie nabrzmiewa do ogromnych rozmiarów, Flick jest pomijany w procesie decyzyjnym dotyczącym transferów i opuszcza Bayern. Trafia się możliwość zakontraktowania Flicka w czerwcu.
Czy bylibyście wtedy za zatrudnieniem go przez Laportę?
5
@Comentateiro Tak. Jeśli będzie chciał. XD
3
@Comentateiro Tak, Bayern fajną piłę gra :)
4
@MesQueUnClub96 I potem wygra Barcelona z Flickiem 8-2 z Bayernem :D
0
@Comentateiro nie, taki dobry z niego trener że nawet piłkarze go nie szanują (chociaż też może być to pokłosie kryzysu)
5
@JarekS co ty piszesz? Piłkarze go nie szanują? XD
3
@JarekS To kłótnia z dyrektorem sportowym, a nie piłkarzami.
2
@JarekS Nie wiem skąd Ty wziąłeś to, ze piłkarze go nie szanują? Really?
1
@Comentateiro Nie byloby szans zeby tu przyszedl. U nas jest dokladnie to samo co w Bayernie. Trener moze sobie chciec zawodnika X, ale mu sprowadza zawodnika Y bo tak. Albo nikogo. A Flick chce miec na transfery wplyw.
2
@MesQueUnClub96 , @Pawel13sz , @Comentateiro - ostatnio Kimmich w meczu z PSG wrzeszczał na trenera aby zrobił zmianę, w lutym Gnabry mówił w imieniu zespołu że nie rozumie zespołu po meczu pucharowym, Muller otwarcie zlekcewarzył polecenie treningowe przed meczem z PSG, Davies w wywiadzie dla kanadyjskich mediów stwierdził że Flick stopuje jego karierę i nie rozumie taktyki którą wprowadza przed ważnymi meczami.
Mam znajomych którzy są fanami Bayernu i zasypują mnie takimi rewelacjami, do Salihamidzicia można mieć wiele pretensji ale jego rolą jest walka o zespół aby się nie rozpadł bo Flick powoli staje się Kovacem.
1
@JarekS pierwszy przykład jest wyjęty nie powiem skąd. Poza tym masz jakieś źródło do tego wywiadu Daviesa?
0
@Comentateiro Nie, bo nasze ciotunie nie dadzą sobie przykręcić śruby i byłaby zadyma.
1
@Comentateiro Nie jestem jego wielkim fanem. Zrobił robotę w Bayernie, ale trafił na grono zawodników w bardzo dobrej formie (Gnabry, Davies, Lewandowski, Kimmich, Neuer), grono zawodników skonfliktowanych z Kovacem, którzy mieli otwarty konflikt z Kovacem i dziwnym trafem z buta po zwolnieniu zaczęli brylować na boisku (Boateng, Alaba, Muller) i zawodników, którzy pracowali nad sobą indywidualnie (Goretzka i Pavard). Nic w tym oczywiście nie ma złego, ale podejście do spotkań za Kovaca zawodników numer dwa mogło lekko zakłamać stan tamtego Bayernu.