- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
1
Zachęcam do obejrzenia 27 minutowego programu pokazanego w tvp1. Program dotyczył bezsensownosci lockdownu,zamaskowania i nadmiarowych zgonów za które odpowiada partia rządzaca (PIS) wraz z opozycją (oprócz Konfederacji)
0
@Waslak12
Trochę śmieszne rzeczy. Przedstawiany jako ekspert, autorytet były wiceminister zdrowia wcześniej pisał o pandemii i sytuacji z Covidem tak:
"O zachowaniu się wirusa w danej lokalizacji decydują trzy czynniki epidemiczne: obecność zarazka, drogi szerzenia się i podatny organizm. Każdy z tych czynników można eliminować poprzez izolację, maski czy podnoszenie odporności własnego organizmu [...] To już było dawno wyliczone, z półtora miesiąca temu, że co szósty pacjent, spośród tych, którzy to zakażenie ciężko przechodzą, wymaga podłączenia do respiratora. Nie chcę mówić, jak jest u nas z zaopatrzeniem, ale jak zwykle mamy do czynienia z pospolitym ruszeniem. Inżynierowie i producenci wzięli się do pracy. Identycznie z szyciem masek, za które wszyscy się teraz zabrali. Na pewno cokolwiek założone na twarz jest lepsze niż nic".
Podaj dlaczego opozycja odpowiada za nadmiarowe zgony a nie widzisz winy Konfederacji?
A co do programu, ciekawe czemu zostali zaproszeni goście mający tylko jeden punkt widzenia?
0
@pax Wypowiedź Zbigniewa Hałasa miała miejsce na początku pandemii kiedy nic jeszcze nie było wiadomo.Pis z resztą zamknęli szpitale dla normalnych chorób,nie dopuścili do przebadania lekarstwa np.Amantadyne i doprowadzili do ruiny gospodarki i biznesów ludzi.Na 99% programów tylko pro covidowych przypadł 1 anty covidowy aby ludzie mieli kontrast
0
@Waslak12
Tylko rozróżnij dwie rzeczy. Skoro wirus roznosi się drogą kropelkową i nie zmieniły tego badania z tego miesiąca czy sprzed roku, to jak raz mówi że zachwala maseczki a nawet byle jaką szmatę na twarz a raz nie, to jest mało wiarygodny. Sposób emisji wirusa się nie zmienił, czy jednak tak?
Co ma zamknięcie szpitali do lockdownu? Możesz wypisać te szpitale które zostały zamknięte? Rozumiem że z powodu lockdownu? Lekarze i pielęgniarki siedzą w domach i czekają aż się branża otworzy czy jak? Wskaż te szpitale jeśli były zamknięte z powodów pandemii innych niż zakażony personel?
0
@pax Wtedy nie było badań to był początek pandemii każdy się bał i nikt nie wiedział sposobu emisji itd.Ludzie umierający w poczekalniach,leczenie przez telefon,umieranie w karetce,zastraszenie ludzi i odwoływanie zabiegów co doprowadziło do ponad 45k nadmiarowych zgonów (rak,nowotwór,zawały).A lekarze np.Bodnar którzy chcą normalnie przyjmować i wyleczył około 3k pacjentów są hejtowani i szykanowani
0
@Waslak12
Lekarz zajmujący się epidemiami nie wiedział w jaki sposób się koronawirus przenosi? Co ma lockdown i szczepionki do ponad miarowych wątków. Mylisz kwestie.