- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
13
@Chakalaka Gratuluję - 3 Twoje wpisy są w gorących dyskusjach. Osiągnąłeś to co sobie założyłeś. Gratuluję jeszcze raz.
3
@Quavosk To już jego drugi hat-trick. 2x chyba nikt tego nie dokonał, także @Chakalaka gratki - przechodzisz do historii La Rambli! :D
3
@Quavosk Będzie miał co w biografii napisać..
0
@TheHeisenberg to fenomen że pisze posty niełamiące regulaminu które wywołują taką burze
1
@Quavosk Czarny charakter tej strony. Ma pakt z diabłem.
0
@Quavosk Obecnie już ''tylko'' dublet :D
1
@HighestInTheRoom Ahh główny oponent odebrał hattricka.
1
@Quavosk Po prostu wielu użytkowników oburza się o byle co i nie mogą wytrzymać bez odpisania na jego komentarz. Ci co na niego narzekają to sami są sobie winni. Jakby każdy omijał jego posty to by w gorących dyskusjach nie lądowały, no ale każdy też liczy, że odpisując mu zyskają trochę na atencji ;)
1
@Quavosk Odnoszę wrażenie że z tego posta wylewa się ogromna zazdrość że tobie ta sztuka się nie udaje, mimo że starasz się wrzucać posty w podobnym stylu jednak poglądowo skierowane w drugą stronę. Mogę się mylić
0
@Kacper1432 Zaraz mu napisze pod tym postem 20 komentarzy i będzie w gorących.
0
@Kacper1432 wręcz przeciwnie podziwiam ten fenomen - kolega pisząc posty zgodne z regulaminem, nie obrażając nikogo jest w stanie wywołać takie gówno burze
0
@Quavosk A jeszcze niedawno był złomowany i wydawać by się mogło że skończy karierę, a tu proszę, grunt to się nie poddawać
0
@Mario96w Daj spokój... Przez kogo był złomowany? Przez osobę, która była wiele razy gaszona? To żadne złomowanie. A bardziej znęcanie się nad słabszym, bo u silniejszego wiadomo, co by było.
0
@Quavosk Nie wątpię że podziwiasz, w końcu starałeś się robić to samo, jednak nie udało Ci się wywołać takiej reakcji
0
@daniel32778 Śmieję się tylko, spodobało mi się to słówko po prostu :P
0
@Quavosk prawdopodobnie jego największe osiągnięcie w życiu. Coś jednak na tym bezrobociu trzeba robić - jak widać, trollowanie na stronach internetowych jest jedną z opcji.
0
@TheHeisenberg dodaj do tego jeszcze prawdopodobnie największe zaoranie w dziejach LR przez @BarcaInfo - prawdziwa legenda!