- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
4
Od razu mówię - jeśli przyjdzie mój termin na szczepienie to przeanalizuje dwie rzeczy, po pierwsze jak szczepionka działa na południowoafrykańską odmianę wirusa i po drugie czy czy nadal mogę zarażać koronawirusem będąc zaszczepionym. Od tych dwóch rzeczy zależy jaką podejmę decyzję. Ale nagłaśnianie jednostkowych przypadków gdy ktoś miał ciężkie skutki uboczne (wcale nie wiadomo czy po szczepionce) gdzie szczepienia odbywają się w setkach tysięcy każdego dnia jest dla mnie niepojęte. Koronawirus to zła choroba - na szczęście nie jest to dżuma jak próbują nam przedstawiać mass media i dla większości osób jest ona niegroźna, lub nie wywoła powikłań z którymi będziemy musieli się zmierzyć latami co nie zmienia faktu że może być to groźna choroba dla naszych mam, babć, dziadków, starszych sąsiadów i szczepionka w ich wypadku na pewno jest w stanie przynieść więcej dobrego niż złego i nie powinni nagłaśniać jednostkowych przypadków dla "klikbajtow". Co będzie następnym krokiem? Będą nagłaśniać że ktoś wpadł pod samochód idąc na szczepienie i że jeden na 10 milionów przypadków szczepionki jest niebezpieczny bo ktoś nie przeżył drogi na zaszczepienie? To jest każdego indywidualna decyzja jeszcze jesteśmy względnie wolni i każdy ma prawo decydować o sobie czy się zaszczepi czy nie, ale jeśliby nagłaśniali każdy przypadek skutków ubocznych paracetamolu to firmy produkujace tego typu leki by zbankrutowały, bo ludzie baliby się brać najzwyklejszy lek z apteki który można kupić bez recepty.
0
@Quavosk Oczywiście że możesz zachorować po szczepionce jeszcze raz.
0
@Quavosk Sprawa indywidualna, dobrze możesz zachorować dobrze mieć odporność 1-3 lata.