- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
0
"Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat..." To co się dzieje w USA to jedna wielka farsa i zwycięstwo poprawności politycznej nad zdrowym rozsądkiem
0
@Japonk Skazanie kogoś za zabójstwo to poprawność polityczna?
1
@anxted Przeczytaj co napisała wicepremier Stanów Zjednoczonych, nie neguję tego że ten policjant przekroczył swoje uprawnienia ale Nowy Jezus miał we krwi całą tablice mendelejewa i to było przyczyną śmierci
1
@anxted zabójstwo ćpuna, to żadna strata dla społeczeństwa
0
@Japonk Nie było. To była wersja jednego medyka, który został wezwany na świadka przez obrońcę. Sekcja zwłok nie potwierdziła, że przyczyną śmierci było przedawkowanie.
2
@Wilczeq Nie neguję tego, że Floyd był zwykłym przestępcą. Ale przypadkowy policjant nie jest od wymierzania sprawiedliwości.
0
@anxted Miał we krwi Fenatyl i to w dużych ilościach dodając do tego inne środki łatwo dodać 2+2 zgadzam się że ten Policjant nie zachował się jak powinien ale sam Floyd nie ułatwiał policji a robienie z narkomana gwałciciela etc bohatera jest nie na miejscu
0
@anxted Ale honorowanie ćpuna i przestępcy to już totalna przesada.
0
@Japonk Był pod wpływem, spoko. Nie zmienia to faktu, że został zabity.
Pewnie, robienie z niego bohatera jest śmieszne. Tylko jak dla mnie nie o niego już tutaj chodzi. Po prostu jest wykorzystywany, w przesadzonej formie, jasne, by zwrócić uwagę na rzeczywiste problemy.
0
@anxted Polemizował bym czy został zabity jeżeli sekcja zwłok wykazała że główną przyczyną było serce a niezbyt mądrym jest branie czegokolwiek jeżeli ma się z tym problemy, a co do problemu to może się dopiero pojawić jak policjant będzie bał się skorzystać z broni w momencie zagrożenia z obawą przed linczem społecznym.