- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 916 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 916 Culés
27
BLM twierdzi się ,że ich ruch spowodował że policja nie zabija już tak ochoczo cokolwiek to znaczy. Jednak ukrywają fakt że odnotywane są rekordowe wskaźniki morderstw na terenach przez nich "ocalonych"
https://www.foxnews.com/media/vox-black-lives-matter-decreased-police-homicides-murder
@Kgorecki2500
6
@tomek8756 Jednym słowem podwójne standardy. Tak jak kiedyś chciałem nawet polecieć do USA ( choć panicznie boję się latać samolotem), tak lepiej nie ryzykować, bo jeszcze komuś się nie spodoba kolor skóry czy inne bzdety. Niestety, ale rasizm działa dzisiaj tylko w jedną stronę. Szkoda, że te ruchy BLM odrzuciły ideały Luthera Kinga ( ba, często nie wiedzą kto to był), który jest symbolem walki z ,,segregacją rasową". Właśnie. ,,Segregacją rasową", a nie ,,Segregacją czarnoskórych."
5
@tomek8756 Tak samo jak były protesty na ulicach to też była to wspaniała inicjatywa. Jakoś nikt nie miał problemu, że niszczyli, okradali sklepy czy samochody na ulicach. Tutaj przykład
3
@Kgorecki2500 Też kiedyś myślałem,by lecieć do USA,ale teraz może bym się wahał, chyba lepiej pojechać np do Hiszpanii, Francji -bezpieczniej ,ale przy okazji znacznie bliżej
0
@tomek8756 Nikogo to nie powinno dziwić. W konu są progresywni xd
1
@FkubaC Pewnie widział. Nie jest to żaden mem, a prawdziwy pasek z CNN.
https://zapodaj.net/d416bad018490.jpg.html
3
@tomek8756 No akurat nie uważam, żeby we Francji było bezpieczniej, niż w USA :P Jak byłem 6 lat temu w Paryżu, część wycieczki jechała na spektakl do Moulin Rouge, to im podstawiali autokar pod same drzwi, bo po zmroku nikt nie wychodził na ulicę :D