- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
8
RFSL to największa szwedzka organizacja LGBT. Działacz tego stowarzyszenia został dziś skazany na cztery lata więzienia za wykorzystywanie seksualne imigrantów, którym miał pomagać w otrzymaniu azylu w związku z ich orientacją seksualną. 56-letni mężczyzna został uznany winnym sześciu gwałtów na czterech młodych imigrantach oraz molestowania seksualnego. Wykorzystywał ofiary wierzące, że sprzeciwienie się może spowodować nawet wydalenie ze Szwecji, co jest ewidentnym przykładem nadużywania swojej pozycji.
Dziennik "Svenska Dagbladet" opublikował zeznania jednego z pokrzywdzonych, według którego oprawca miał zamknąć drzwi na klucz, zasłonić okna, a następnie zmusić go do seksu bez zabezpieczenia. Jest to tym bardziej szokujące, że rolą mężczyzny w organizacji było poza udzielaniem pomocy imigrantom w sprawach formalnych informowanie o profilaktyce chorób przenoszonych drogą płciową.
Wolontariusze RSFL będący świadkami w sprawie potwierdzili, że skazany praktykował spotkania z interesantami po godzinach pracy. Do władz stowarzyszenia dochodziły informacje o tym, że imigranci nie chcą się spotykać z nim pojedynczo, ale nie zostały podjęte żadne działania w celu wyjaśnienia sprawy, co więcej, gwałciciel miał własny rejestr osób, którym rzekomo pomagał, a co za tym idzie, jego praca nie była kontrolowana.
Sprawa karygodnego zaniedbania w strukturach stowarzyszenia RFSL działającego na rzecz osób LGBT jest o tyle istotna, że jest ono finansowane między innymi ze środków publicznych, jego działacze prowadzą kursy w szkołach czy przychodniach, a w sprawach osób homoseksualnych organizacja ta doradza szwedzkiemu rządowi.
Informacje na ten temat można znaleźć w kilku różnych miejscach, przykładowe źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-21/szwecja-dzialacz-lbgt-skazany-za-gwalty-na-imigrantach/?ref=aside_najnowsze
3
@patataj Czuje lincz od nierodowitych Szwedów, gdy ten człowiek wyjdzie z więzienia.
4
@patataj Jakby był księdzem, to byłby news dnia. A tak to średnio się przebije.
0
@kamill//
Wiadomo, że się nie przebije. Biały wykorzystywał tych o ciemniejszym kolorze skóry i to jeszcze mając nad nimi władzę i decydując o ich losie. Biały suprematysta, nie przebije się, to nie materiał na news w katolickim kraju zdominowanym przez Białych :)
3
@pax Inteligencji oraz doskonałej umiejętności formułowania swoich wniosków nie można Tobie odmówić. Za ten wyśmienity fikołek daję najwyższą notę - 10!
0
@pax biały jak biały, ale HOMOSEKSUALISTA - zaraz szaleni lewicowcy pluli by jadem o homofobii, ciemnogrodzie itp. Więc może i lepiej że się nie przebije. Przynajmniej kilku oszołomów straci okazję do wylewania swoich frustracji ;)
0
@kamill//
Czyli już nie ważne że Biały ale że homosekusualista. Jakby gwałcił Czarny hetero to by było że Czarny a nie że hetero.
Zgadza się, nie przebije się bo gwałty Białych się nie przebijają, pamiętasz o gwałcie na plaży w Rimini przez imigrantów na Polce. Prasa prawicowa przez miesiąc miała news dnia. Więc gwałty Białych się nie przebiją.
A jakby był Biały, hetero ale zapisał się do socjalistów to wtedy że nieważne że Biały, nieważne że hetero ale LEWAK.
Co do oszołomów wylewających frustrację to chyba widać kto nakręca dyskusję :)