- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1577 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1577 Culés
44
Plują nam w twarz. Mam nadzieję, że tutejsi użytkownicy którzy wczoraj celebrowali upadek superligi, będą też celebrować tą nowinę i przyszłe robienie PSG co chcą i wałki UEFY. I nie liczcie na żadne FFP, że ich powstrzyma.
2
@parpe
oki boomer
35
@MarioVeB! Zabrakło argumentów, to trzeba było użyć dziecinnego słowa, którego używają dzieci w podstawówce. Tak wyzywałeś szejka i Neymara to powinieneś się cieszyć :D
3
@parpe hahahahahah, ja pierdziu UEFA nie ma sobie równych w tych sprawach. Szejk, który kupił futbol, który nie ma nic wspólnego ze zdrową sprtowa rywalizacja zostaje prezydentem stowarzyszenia klubów europejskich.
Jaka hipokryzja. Piękne to jest.
1
@itmustbejoke Brazol gnijacy w PSG zawsze cieszy :))
btw gdzie ja kiedyś wyzywałem właściciela PSG Manipulujesz albo jesteś bezczelnym kłamca
Szejk i Nymar do siebie pasują to jak rodzinaaaaaaaaaaaaaaa
0
@itmustbejoke PSG od zera do bohatera, zależy jak zawieje i co akurat można skrytykować ;)
1
@parpe Napisałeś, jakby to Perez z kamratami zamierzali oczyszczać bagno w piłce, a nie zarobić trochę więcej zielonych.
Nic się nie zmieni, dopóki rządy nie wezmą się za UEFA/FIFA.
Prywaciarze rozmontują to bardzo chętnie, żeby zmontować od nowa pod swoje interesy.
2
@parpe wciąż lepsze to niż powstanie Superligi. Betonowy format tych rozgrywek był nie do zaakceptowania. Ale ludzie ciągle kierują się logika typu Footrolla, który nie rozumie ze jak ktoś nie popiera Superligi, to nie znaczy że popiera UEFA i że głównym problemem jest proponowany format rozgrywek. A to jak projekt upadł po kilku godzinach po jakims wywiadzie w telewizji Pereza pokazuje jaka to była fuszerka.
Perez i reszta bogatych właścicieli chcieli tylko dodatkowego hajsu i tworzenia jeszcze większych monopoli. Przeciwko temu tworowi byli trenerzy, piłkarze (nawet ci którzy mieliby w niej grać), kluby spoza Superligi, byli piłkarze, eksperci i wiekszosc kibiców.
2
@itmustbejoke rozmawiasz z człowiekiem, dla którego Bartomeu był świetnym prezydentem, pamiętaj o tym.
0
@parpe a to Rummenigge nie miał zostać?