- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1684 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1684 Culés
10
Kontuzja Dembele jest z gatunku tych trudnych do wyleczenia. Niby nic poważnego, niby nie boli mocno ale cholernie przeszkadza w grze. Delikatny masaż, wcierki i odpoczynek to teraz potrzebuje nogą Francuza. Ból minie za 10 dni może trochę później pod warunkiem że nie będzie obciążał nogi. Każde wcześniejsze wejście w trening będzie odnawiało uraz. Mam nadzieję że nie skończy to się zabiegiem chirurgicznym.
2
@Janiama Busquets chyba miał to samo.
2
@Janiama zagra z vilarealem i strzeli golazo
1
@tristan87 coś mi wydaje, że Arthur miał podobny uraz jak jeszcze grał u nas.
11
@Janiama Oby udało się go jakoś sprzedać i zapomnieć. NIEWYPAŁ.
3
@IronSanHybrid dobrze. że to nie Ty o tym decydujesz.
5
@IronSanHybrid niestety, ale taka prawda. Pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
@Janiama Może trochę nie na temat. Według Ciebie Lewandowski prime czy Suarez prime? Dla mnie Suarez.
0
@Chaoss to kogo ty chcesz z wyzszym poziomem? :d
0
@Janiama jak to noga, skoro w komunikacie czytamy o okolicy łonowej?
1
@Ghazul3293 No właśnie źle. Już dawno postawiłem tezę, że On wielkiej kariery nie zrobi... Raz, że kontuzja za kontuzją, a dwa, że siano w głowie. Pozbyć się go jak najszybciej.
@Chaoss no tak.
1
@amanter Kogoś po prostu zdrowego?!
3
@IronSanHybrid Jadon Sancho.
2
@Pawel13sz Robert jeszcze nie miał swojego prime :)
0
@Janiama Suarez 15/16 czy Lewandowski 19/20?
1
@IronSanHybrid kontuzja za kontuzją? Bzdury, Dembele opuścił w tym sezonie tylko 5 spotkań. Po czym stwierdzasz, że Dembele ma siano w głowie?
2
@Ghazul3293 Ile On tu jest w tym klubie? Lat się pytam? Po czym stwierdzam, że ma siano w głowie? Ty tak serio czy nowy tu?
1
@IronSanHybrid wielkie G mnie obchodzi co się działo wcześniej, mówimy o tym co jest tu i teraz. Żyj dalej przeszłością.
2
@Ghazul3293 xDDDDDDDDDDDDDDDDD Transfer ocenia się z perspektywy lat i tego co dał, a z tego wynika, że to niewypał, choć zapowiadało się ciekawie. 130 baniek wywalonych w błoto.
0
@IronSanHybrid dodaj do tego superpuchar, awans z Sevilla który skutkował wygraną w Pucharze Króla.
4
@Ghazul3293 Zostań w swoim przekonaniu, a ja pozostanę przy swoim ;)
1
@Ghazul3293 Dembele ma mniej minut od Griezmanna w całej karierze w Barcelonie.