- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 873 Culés
7
Złote Maliny rozdane. Niestety przepadło 5 nominacji, "365 dni" zwycięża tylko w kategorii najgorszy scenariusz. Ale ja nie o tym. Już ostatnio zauważyłem pewną niepokojącą rzecz. Filmy, które za oceanem szorowałyby po dnie box officu, u nas są kasowymi hitami. Nie ma co się dziwić, że Vega robi taką karierę. Polacy to chyba po prostu badziewni widzowie wydający kasę na kompletne szmiry. I z tą myślą zostawiam kinowych świrów, których na pewno jest tu kilku.
0
@BorzyKrzys w Polsce wystarczy, że Vega pójdzie do TVNu na wywiad i ludzie pójdą na film "z ciekawości" i tak na każdy film takich popraprancow ludzie chodzą i dają im zarabiać.
Cóż, wolny rynek.
0
@BorzyKrzys Ale dlaczego Cie to dziwi? Przeciez artysci jak Zenek i ogolnie sztuka muzyczna zwana disco-polo kroluje w wiekszosci domostw a o imprezach okolicznosciowych nie wspomne.
0
@elmayakos Ale czy z ciekawości trzeba iść do kina i wydawać na to pieniądze? Nie można obejrzeć tego w necie? Może ktoś się przyczepić, ale kto nie oglądał filmów na cda za friko niech pierwszy rzuci kamień. Naprawdę trzeba tym tłukom i analfabetom X muzy nabijać kieszenie?
0
@BorzyKrzys biedni Ci artyści więc trzeba ich wesprzeć.
0
@El dominatore a co twoim zdaniem ma dominować na imprezach okolicznościowych?
Popek? Czy może Jezioro Łabędzie?
Nie byłem jeszcze na żadnej imprezie okolicznościowej na której grali tylko disco polo.
Zawsze jest coś dla starszych, młodszych i dla wszystkich.
0
@Chaoss Industrialny jazz i norweski death metal.