- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 856 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 856 Culés
3
Hiszpania Hiszpanią ale we Francji jak grubo. W tej chwili przy wyniku 1:0 Lyon -Lille (25min) tabela wyglada następująco.
Psg-72pkt
Monaco-71
Lyon,Lille-70.
Wszyscy po 34 mecze. Pięknie:)
2
@escarabajo ale PSG już ma autostradę do mistrzostwa, lekkie w teori mecze, no lepiej żeby Lille wygralo
0
@natanvip mają dwa mecze w LM. Mają mecz z rewelacją rozgrywek czyli Lens, do tego dwa ciężkie wyjazdy - Rennes i Montpellier.
0
@escarabajo gdyby PSG miało 70, a Lyon 72 to byłoby grubo - PSG ma najlepszą pakę i teraz koncentracja u nich na maxa będzie. Do tego większe prawpodobienstwo, że to pozostali wtopią.
Co więcj w stosunku do Lille i Lyonu PSG może sobie pozwolić na remis nawet.
0
@mekston mają ciężki terminarz. To najsłabszy ich sezon od lat.
0
@escarabajo po porażce z Lille swoje robią i jednak z Neymarem będą mocniejsi. Mają też ławkę, żeby grać w LM i lidze.
W lidze "najsłabszy" od lat, ale w LM mają duże szanse na końcową wygraną. Finalnie mogą wszystko wygrać.