- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1186 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1186 Culés
42
Dawno nie widziałem takiego kiksu na pustą bramkę jak de Jonga wczoraj. Najpierw z 2 metrów strzela prosto w bramkarza mając 5 metrów odsłoniętej bramki a potem przy dobitce nie trafia w piłkę przy pustej bramce z 30 centymetrów.
Na Griezmanie wieszano by wszelkiej rasy psy:)
4
@pax de jong to pomocnik a Grizu napasnrikt
3
@pax Chociaż ogólnie to był jego dobry mecz
41
@TylkoBarca7273
Tzn. pomocnik może nie trafić nogą w piłkę bo to pomocnik?
19
@Encore
Fajnie się ustawiał, wchodził w pole karne przy większości akcji skrzydłami. Dobry mecz. Miał dwie setki i zepsuł, ale ogólnie mecz na plus, szczególnie w porónaniu z Pedrim. Ta druga strzał sam na sam przeszedł obok słupka, zdarza się. Jednak ta akcja ze strzałem z 2 metrów a następnie nie trafienie w piłkę 30 centymetrów od bramki to było kuriozum.
2
@pax No ja nie wiem czy tak dawno, jakiś miesiąc temu Griezmann miał metr do pustej bramki i... podał do bramkarza ;)
Na szczęście obaj wczoraj zagrali bardzo dobre mecze.
0
@pax znaczy chodziło mi o ta drugą sytuacje
2
@TylkoBarca7273
W drugiej zabrakło zimnej krwi,
W pierwszej popatrz na mecz i daj sobie zwolnione tempo i sytuację pokazaną zza bramki.
Popatrz 0.24-0.28 i daj sobie zwolnione tempo 0,5 lub 0,25
1
@pax Większy zaliczył chyba Sterling w ćwierćfiname LM z Lyonem.
1
@pax Przypomina mi to sytuacje Griezmann'a z Sociedad, ale różnica tam, że jednak bramkarz zmienił tor lotu i lekko utrudniił zadanie Francuzowi wtedy. Mimo wszystko obie sytuacje to powinny być gole.
0
@pax problem w tym, że Griezmann zawala setkę co mecz.
0
@masq
I dlatego jest często podjazd po nim. A nie po każdym kto zawala