- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 788 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 788 Culés
5
Jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość Janusz Korwin-Mikke wyraził pochwałę dla faktu, że lewica katolicka (PiS) idzie ramię w ramię z lewicą laicką. Były poseł do Parlamentu Europejskiego i były pięciokrotny kandydat na urząd prezydenta RP przypuszcza, że dzięki temu faktowi wielu osobom otworzą się oczy, że Prawo i Sprawiedliwość to partia o poglądach lewicowych i w ten sposób Konfederacja Wolność i Niepodległość pozbędzie się nieuczciwej "konkurencji" po prawej stronie.
1
@Quavosk z jednej strony chyba wolałbym żeby miejsce lewicy w parlamencie zajęła konfederacja ( nie, nie jestem ich wyborcą), z drugiej pomijając radykalność tej partii, nie podoba mi się jak bagatelizują sprawy klimatu
0
@Quavosk
Mikke to ten ze Związku Młodzieży Socjalistycznej i z 20 letnim stażem w przybudówce PZPRu ?
0
@pax Co to jest mikke? Nie znam takiego słowa.
1
@Quavosk
Masz rację, myślałem że się domyślisz. Więc poprawię i powtórzę.
Korwin-Mikke to ten ze Związku Młodzieży Socjalistycznej i z 20 letnim stażem w przybudówce PZPRu ?
I ten co we wrześniu ogłosił koniec pandemii?
0
@pax Jeśli masz na myśli pana Janusza, posła z list Konfederacji Wolność i Niepodległość to tak, masz rację.
0
@Quavosk
Czy to nie większość Konfederacji przytuliła się do PiSu głosując za posłem PiSu wprowadzającego obostrzenia w tym maseczki na Rzecznika Praw Obywatelskich?
Czyżby koalicja Konfederacji z PiSem?
Oczywiście że nie, ale retoryka taka sama jak Konfederacji.
0
@Quavosk
Tak, tego Janusza byłego członka Związku Młodzieży Socjalistycznej, wiemy już o kogo chodzi.
0
@pax Potwierdzam.