- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1665 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1665 Culés
2
Plan jest prosty - wygrać pozostałe 5 meczów, kibiców Sevilli w meczu z Realem i yolo :D
Bez kitu, Sevilla może urwać punkty Realowi.
2
@peetwithbarca Nie tylko ona :) Grunt, żeby Atletico gdzieś chociaż zremisowało. Wtedy i my będziemy mogli z nimi zremisować.
0
@LuisSalvano Przy naszych 5 zwycięstwach i remisie bądź porażce Realu z Sevillą mamy mistrza :)
0
@peetwithbarca Może, zdecydowanie może :) Ale nigdy nic nie jest pewne...
0
@Madridistaaa Wiem :) Ale trzeba zrobić swoje, wygrać wszystko.
*kibicować miało być, autouzupełnienie -,-
0
@peetwithbarca Po takiej grze jak wczoraj jak można zakładać że wygramy wszytsko do końca? Real grał fatalnie z betisem i pewnie coś straci, atleti gra fatalnie od paru kolejek i też straci ale my też gramy fatalnie i coś stracimy...
0
@peetwithbarca na razie to wygrajmy z Valencią, a o to będzie bardzo ciężko
0
@peetwithbarca Zgadza się, dlatego wolałbym, aby Atletico gdzieś jeszcze zremisowało / przegrało, abyśmy i my mogli z nimi zremisować :)
0
@peetwithbarca Domyśliłem się,że miało być "kibicować" :D Ano trzeba. Przed nami jeszcze wiele emocji, nerwów:D Końcówka La Ligi w tym sezonie budzić będzie dreszcze:D Cieszę się jako fan piłki nożnej taką końcówką ☺️
0
@LUPR Coś Ty taki pesymista? Trzeba wierzyć. Barca potrafi zagrać piach, ale też potrafi zagrać składnie i efektywnie... Zobaczymy :)
0
@peetwithbarca nie pesymista tylko realista. 3 drużyny grają słabo i 3 drużyny stracą. Jak piłkarze podchodzą do tych 5 finałów jak real do alcoyano to czego my mamy oczekiwać? Mecz z granadą był fatalny pod każdym względem:(