- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
19
Wszystko wskazuje na to, że Dest, Lenglet i Pedri rozpoczną dzisiejszy mecz w pierwszym składzie po tym, jak Koeman dał im odpocząć w meczu z Granadą.
13
@Chakalaka Oby, ich zmiennicy dali dupy w meczu z Granadą.
0
@Chakalaka Raczej to zrozumiałe. Roberta katastrofalny występ, Moriba słaby mecz a Umtiti tak o
10
@Chakalaka ironia losu jest taka, że Lenglet usiadł w momencie gdy był w największym gazie.
0
@Chakalaka i oby. Powiem szczerze, że nie wiem, czy takiemu Minguezie nie powinien dać odpocząć.
Trójka Lenglet, Pique, Araujo wydaje się najbardziej...solidna? Na pewno najcięższa do przejścia.
Oprócz tego Dest z...no właśnie. Kto na lewą flankę?
Obowiązkowo Busquets (sam w to nie wierzę, bo w grudniu go sprzedawałem), De Jong, a z przodu Messi i Griezmann. Na bramce to wiadomo, więc nie piszę.
Brakuje tych dwóch "nie wiadomych". I tu cała magia Rudego. Kogo wystawić?
2
@itmustbejoke Moriba nie miał tak słabego meczu. Bez przesady. Raz, że nie grał 90 minut, a pierwszą połowę miał dobrą. Zwyczajnie przeciętny mecz.
Słabo to nasza cała linia obrony z naciskiem na wahadłowych.
0
@michal26 Nie no mordo ja Moribe kocham, ale z Granadą zagrał taką padline, ze szkoda gadać. Nieudane próby dryblingu w miejscach, w których przedryblowanie rywala niewiele by dało. Bądźmy obiektywni, myślę że okreslenie 'słaby mecz' jest adekwatne.
1
@masq No wiesz. Na moje w pierwszej połowie grał naprawdę dobrze. Udało mu się niezłym dryblingiem sprekurować faul przed polem karnym na początku meczu. Piłek raczej nie tracił.
Ogólnie szału nie było. To bezapelacyjnie.
1
@michal26 Byku, on miał najwięcej strat w pierwszej połowie, praktycznie większość pilek jakie dostawał od razu tracił. Do tego w statystykach kluczowych podań miał ich 0/0 gdzie np. Busi miał ich 9/9 jako spd.