2 listopada 2013, 11:10
80 komentarzy
RCD Espanyol
Piqué: W Barcelonie wydaje się, że sezon bez wygranej Ligi i Ligi Mistrzów jest przeciętny
Jedna Liga i jeden Puchar w ciągu pięciu lat, jak w Madrycie? - pyta Gerard
2 listopada 2013, 11:10
80 komentarzy