12Frost12
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tak sie kibice Bayerniku smiali z kibica Barcelony, że odpalismy XDDDD
1
Ludzie serio wyżej Bayern stawiali od PSG? To naprawdę trzeba dużo wciągać chemicznych substancji. Bez podjazdu do wielkiego PSG Lucho.
1
@cchesterr43 Ale takie sa fakty kochany.
1
PSG wygrywa lige mistrzów, a Argentyna mundial.
0
Barcelona to co najwyżej może stoperów na środku boiska postawić. Flick może pomarzyć o lidze mistrzów takim stylem xd
0
Ale latwo z dojczami! Fur dojczland!
0
@marcin62 Ale wiesz, że mięśnie też się przeciążają i czasem przy lekkim kontakcie łatwiej o uraz?
5
Atletico jest jak ten jeden mały piesek co szczeka za bramą, ale jak tylko otworzysz furtkę to... XD. Boli karma? Ma boleć.
0
@BARCA1899Messi Spokojnie spokojnie kolego, to dopiero pierwsza tura XD
0
Ucz sie Panie Flick jak sie w Pucharze wygrywa z Atletico. Można? Jasne że można!
0
Strzał Alvareza niczym w charytatywnym meczu sidemanów xD
2
Nawet w tej akcji cala linia obrony w stefie bramkowej praktycznie i atleti nic nie potrafi. U Flicka jedna prostopadła i gol. Jak my Sorlotha nie umiemy dogonic przy tej genialnej taktyce to pozdrawiam xd. Mówcie co chcecie, ale z trenerem Sociedad byśmy to Atletico przeszli.
0
@Gaucho To niech jeszcze bramkarza wciągnie w rozgrywanie piłki xD Chce widowiskową grę, ale wyników nigdy z nim nie będzie. Nigdy nie wygramy ligi msistrzow grajac w taki sposób mając Bastoniego, Maldiniego, a nawet Puyola.
0
@Gaucho My z Xavim to Araujo gralismy, to wiesz.
1
@MsBarca To słaby z niego trener jak nie umie dostosować taktyki i z każdym gra tak samo xd
2
@TaughtMule Bayern czy PSG też marnują. Flick jest winny bo uparcie gra wysoko obroną. Kroos już ładnie podsumował naszego trenejro.
3
@turhiay Flick, nie obrona. Oni sami sie nie ustawiają na środku boiska. Skoro to ich wina, to Flick nie umie im powiedzieć, żeby tak wysoko nie stali? Pomyśl.
0
Altetico nie podaje tylu prostopadłych co z Barceloną, bo Sociedad gra niżej. Flick nam załatwił odpadnięcie z LM. W grze pozycyjnej już Atleti takie mocne nie jest.
0
@MsBarca Real Sociedad po prostu gra normalnie w obronie, dlatego wygrywa.
0
Karma wraca xddd
1
Oby Atletico wygralo z Arsenalem, żeby w finale dostać manite od PSG.
1
Skoro la liga tak chętnie namawia do walki z rasizmem, to może też przypomni o walce z wysokim ego, bo biedny i pokrzywdzony pupilek la liga na oczach sędziego popychał Kimmicha w akcji bez pilki. Takie zachowania rozumiem la liga popiera. Widzą jedno, drugiego już nie.
1
Arbeloa zaszczyci swoją obecnością w programie 1 z 10. Oczywiście wszystko będzie brał na siebie.
1
Czy w dzisiejszym meczu Bayernu z Realem nie będzie czasem ten sam sędzia, który prowadził spotkanie barażowe między reprezentacją Polski a Szwecją, gdzie był faul widmo? Jeśli tak, to może być ciekawie xd.
1
@KamQiX Wystarczy, że zagramy w obronie jak większość europejskich drużyn, bo jakoś nie widzę, żeby Bayern czy PSG grało w taki sposób, abstrahując od tego, że mają lepszych piłkarzy w obronie.
0
@Qaz123 W fazie grupowej tak samo glupio tracilismy punkty z Atalantą i Brugią, ale ludzie nadal będą go wielbić za puchary. Szkoda, że w Europie będziemy sie dawać lać po tyłku xD.
0
@jeonek Bo przywykliśmy do taktyki Fliczka. Tak już musi byc, gramy wysoko! Nie ma ryzyka, nie ma zabawy.
1
@RC28 I tak by to nic nie dało, bo Flick ustawiłby go na środku boiska jako midfielder xD Chociaż jest dosyć szybki, więc z genialnym ustawieniem Fliczka dałby radę wrócić jako ostatni obrońca xD
0
@grzechu1999 O to dokladnie chodzi. Mecze z Atalantą czy Brugią już pokazały, że zespoły wiedzą jak na nas grać. Prostopadła piłka i od razu nasza obrona jest w niebezpieczeństwie.
0
Myślę, że z takim ustawieniem defensywy Flick spokojnie może odejść do włoskiej ligi. Ale by było catenaccio w jego wykonaniu. Porponuję jeszcze bramkarza ustawić na środku boiska. Wyżej tych chłopaków drogi Niemcu!