1

A tak sie kibice Bayerniku smiali z kibica Barcelony, że odpalismy XDDDD

1

Ludzie serio wyżej Bayern stawiali od PSG? To naprawdę trzeba dużo wciągać chemicznych substancji. Bez podjazdu do wielkiego PSG Lucho.

1

@cchesterr43 Ale takie sa fakty kochany.

1

PSG wygrywa lige mistrzów, a Argentyna mundial.

0

Barcelona to co najwyżej może stoperów na środku boiska postawić. Flick może pomarzyć o lidze mistrzów takim stylem xd

0

Ale latwo z dojczami! Fur dojczland!

0

@marcin62 Ale wiesz, że mięśnie też się przeciążają i czasem przy lekkim kontakcie łatwiej o uraz?

5

Atletico jest jak ten jeden mały piesek co szczeka za bramą, ale jak tylko otworzysz furtkę to... XD. Boli karma? Ma boleć.

0

@BARCA1899Messi Spokojnie spokojnie kolego, to dopiero pierwsza tura XD

0

Ucz sie Panie Flick jak sie w Pucharze wygrywa z Atletico. Można? Jasne że można!

0

Strzał Alvareza niczym w charytatywnym meczu sidemanów xD

2

Nawet w tej akcji cala linia obrony w stefie bramkowej praktycznie i atleti nic nie potrafi. U Flicka jedna prostopadła i gol. Jak my Sorlotha nie umiemy dogonic przy tej genialnej taktyce to pozdrawiam xd. Mówcie co chcecie, ale z trenerem Sociedad byśmy to Atletico przeszli.

0

@Gaucho To niech jeszcze bramkarza wciągnie w rozgrywanie piłki xD Chce widowiskową grę, ale wyników nigdy z nim nie będzie. Nigdy nie wygramy ligi msistrzow grajac w taki sposób mając Bastoniego, Maldiniego, a nawet Puyola.

0

@Gaucho My z Xavim to Araujo gralismy, to wiesz.

1

@MsBarca To słaby z niego trener jak nie umie dostosować taktyki i z każdym gra tak samo xd

2

@TaughtMule Bayern czy PSG też marnują. Flick jest winny bo uparcie gra wysoko obroną. Kroos już ładnie podsumował naszego trenejro.

3

@turhiay Flick, nie obrona. Oni sami sie nie ustawiają na środku boiska. Skoro to ich wina, to Flick nie umie im powiedzieć, żeby tak wysoko nie stali? Pomyśl.

0

Altetico nie podaje tylu prostopadłych co z Barceloną, bo Sociedad gra niżej. Flick nam załatwił odpadnięcie z LM. W grze pozycyjnej już Atleti takie mocne nie jest.

0

@MsBarca Real Sociedad po prostu gra normalnie w obronie, dlatego wygrywa.

0

Karma wraca xddd

1

Oby Atletico wygralo z Arsenalem, żeby w finale dostać manite od PSG.

1

Skoro la liga tak chętnie namawia do walki z rasizmem, to może też przypomni o walce z wysokim ego, bo biedny i pokrzywdzony pupilek la liga na oczach sędziego popychał Kimmicha w akcji bez pilki. Takie zachowania rozumiem la liga popiera. Widzą jedno, drugiego już nie.

1

Arbeloa zaszczyci swoją obecnością w programie 1 z 10. Oczywiście wszystko będzie brał na siebie.

1

Czy w dzisiejszym meczu Bayernu z Realem nie będzie czasem ten sam sędzia, który prowadził spotkanie barażowe między reprezentacją Polski a Szwecją, gdzie był faul widmo? Jeśli tak, to może być ciekawie xd.

1

@KamQiX Wystarczy, że zagramy w obronie jak większość europejskich drużyn, bo jakoś nie widzę, żeby Bayern czy PSG grało w taki sposób, abstrahując od tego, że mają lepszych piłkarzy w obronie.

0

@Qaz123 W fazie grupowej tak samo glupio tracilismy punkty z Atalantą i Brugią, ale ludzie nadal będą go wielbić za puchary. Szkoda, że w Europie będziemy sie dawać lać po tyłku xD.

0

@jeonek Bo przywykliśmy do taktyki Fliczka. Tak już musi byc, gramy wysoko! Nie ma ryzyka, nie ma zabawy.

1

@RC28 I tak by to nic nie dało, bo Flick ustawiłby go na środku boiska jako midfielder xD Chociaż jest dosyć szybki, więc z genialnym ustawieniem Fliczka dałby radę wrócić jako ostatni obrońca xD

0

@grzechu1999 O to dokladnie chodzi. Mecze z Atalantą czy Brugią już pokazały, że zespoły wiedzą jak na nas grać. Prostopadła piłka i od razu nasza obrona jest w niebezpieczeństwie.

0

Myślę, że z takim ustawieniem defensywy Flick spokojnie może odejść do włoskiej ligi. Ale by było catenaccio w jego wykonaniu. Porponuję jeszcze bramkarza ustawić na środku boiska. Wyżej tych chłopaków drogi Niemcu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?