4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja pier xD Co oni ćpają w tym Ubisoftice. Ona nie jest człowiekiem, czy ma jakąś sztuczną protezę, która dodaje jej giga siłe? xD
https://x.com/Pirat_Nation/status/1820055036946215146
7
Życie ustawione. Nieźle mu się wylosowało ;d
0
@MesQueUnClub96 Wygląda na człowieka.
5
Człowiek sk*rwiel xd
6
Do czego to doszło, że ludzie aportują :D
1
@AndresCuccittini Mariusz Karol Dariusz Józef
0
@TR3YWAY Fati miałby rywala, jeżeli chodzi o częstotliwość kontuzji..
0
@Qlimax86 Nie zaczną w ogóle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 Nie no, lecz się człowieku.
6
Taksówkarze w ryk. Jeszcze dojdzie do tego, że będą demolować te „uberomaty” xd
2
@marcin62 Nie wiem czy słyszałeś o Delta Force, teraz marka wstaje z martwych. Testowałem alfe i wygląda naprawdę obiecująco. Nie dość, że ma być za friko, świetnie wygląda to i jeszcze ma być kampania bazująca na „Helikopter w Ogniu”. Kolejne testy 6 sierpnia, więc jak chcesz spróbować to można tutaj się zapisać na steamie.
https://store.steampowered.com/app/2507950/Delta_Force_Hawk_Ops/
27
Battlefield w swoim prime.
0
@!34RC3!_0N4 Tak szczere to mało kto jego temat kogokolwiek obchodził, niektórzy to zapomnieli o jego istnieniu w naszym klubie to i wypozyczenie* bez żadnych szumów medialnych
3
Zapomnieli klona podstawić i od razu siara..
0
Oni kur.. nawet nie potrafią sprzedać zawodnika wartego 2mln.. Po jakiego groma te wypożyczenie? Teraz będzie się tak bujał, aż do końca kontraktu xd
2
@Szklaner Ogólnie to piłeczka ciekawie sie odbiła. Jeszcze rok temu to Kounde był uważany za trochę takiego clowna po czym Araujo zaczęło się coś odklejać przez co Francuz jest uważany teraz za tego bardziej ogarniętego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium Czekam, aż jakiś Swifties z La Rambli zrobi coming out ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Ronaldo też tak uważał przez co musiał uciec do Arabii, żeby udowodnić swoje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Uprzejmie czekamy w kolejce, aż inni porobią zakupy, wtedy Deco wraz z ekipą wyskrobie jakieś resztki ze stolu
0
„Ja nie chcem”
1
@Nazio_87 Zgubił jajca po przyjściu do Europy
0
@Rysiu Właśnie bolączką GTA V było to, że single był tragiczny. Na luzie najgorsza część serii fabularnie, a i tak się sprzedało świetnie. Duża zasługa to Online i ten boom, który zrobił się wokół niej.. GTA VI już raczej tego nie powtórzy. Chociaż podobno zatrudnili chłopow co stworzyli serwery RP, więc będą pakować w to kasę
1
Trochę liczę na to, że GTA VI sprzedażowo będzie gorsza niż Piątka. Może wtedy pojawi się szansa do zrobienia czegoś z mniejszą pompą i powrotu do starych marek typu La Noire i Bully, które proszą się od lat o sequele.
2
@szkutnik91 Romero już nie może się zdecydować w którą strone strzelać plotkami, więc leci ze wszystkimi po trochu
0
@baczekk13 Mbappe vibes
28
Zbugowana helka
3
@Sherem GOT wbrew pozorom miał dosyć niski budżet jak na grę Triple A (60mln) w porównaniu do takiego Spider-Man 2 (300mln), więc gdzieś te cięcia musiały być.
1
Śmieszki w tym Ubisoftcie.