4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Na La Rambli potrzebna jest taka twarda ręką jak na stronie białych. Od razu postawił wszystkich do pionu.
https://zapodaj.net/fbe6d31814fa3.jpg.html
4
Napoli pewnie jak na złość kuponu mi tym razem nie spier..
6
@Douglasinho Właśnie zauważyłem. Już się boję jego pierwszego wpisu na La Rambli xd
9
@FanLuisaSalvano Co tu się odSalvaniło? Jakiś twój uczeń ze szkoły? @LuisSalvano
24
@Douglasinho Do tego przekonuje, że macocha nie musi być wcale tak zła.
6
@barcelonaLM Gdzie Ty widzisz te wojenki? Ja od dawien dawna nie widziałem już takich jak za czasów Mourinho w Realu :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP Co jeśli będzie remis? ;D Ani to szczęśliwy, ani bogaty ;p
0
@Rewolucja123 Bez sensu jest takie porównanie, jeżeli w obu spotkania był inny sędzia. Jeden będzie rozdawał kartki jak popadnie, a drugi pozwoli na twardą grę etc.
0
@L e o Było 6 zmian w 2 połowie. Czego się spodziewałeś? ;D
2
No i teraz to będzie La Zabawa, obie drużyny po 35 punktów xD
1
@barcelonaLM Na 2 miejscu. Wystarczy zajrzeć na tabelę xD
0
@Explode Leo to bierze udział w każdym naszym planu, nawet tym pierwszym ;p
1
@Moolek Szkoda, że jak nam nie idzie to nie mamy planu B, tylko dalej klepiemy w środku pola.
13
@Jordi10 Może umyłeś się w trakcie tych 25 minut ;d
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@SylwekFCB Nie będzie, jak kupon mi nie siądzie xD
0
@damiano996 Tylko w Eleven.
3
@SylwekFCB Jak Real zacznie strzelać do własnej bramki to faktycznie jest jakaś szansa xd
12
@Barwindg Dlaczego dopiero teraz mi to mówisz?
- Zapomniałem.
0
@LuisSalvano Xbox tak. Natomiast Ps5 jeszcze nie, to tylko rendery i nie mają nic wspólnego z finalnym wyglądem, jeżeli chodzi o "plejaka".
Edit. Tak wygląda Devkit Ps5 na którym pracują developerzy https://cdn.whatnext.pl/uploads/2019/11/devkit-ps5-na-kolejnym-zdjciu-co-wywietla-ekran-w-konsoli.png
4
@Cobra303 Tylko, że u nas nie ma ani skuteczność, ani szybkich kontr. Na coś trzeba się zdecydować.
19
Pamiętam jak kiedyś czepiali się Enrique o małe posiadanie piłki przez Barcy. Tylko, że w jego przypadku taka gra przynosiła pozytywny skutek na rzecz szybkich jak diabli kontr.
4
@Veb1233 a jednemu i drugiemu pewnie podpowiedział asystent ;D
4
@Mesi12 Nie widzę, żeby chłopak podał wyżej 3 opcję..
@Mankind Zastanowiłbym się na twoim miejscu
nad iPhonem X. Moim zdaniem to dalej lepszy telefon niż wykastrowany w pewnych aspektach Xr, a jeżeli chcesz już taniej to I8 plus również będzie dobry wybory, nie odstaje od konkurencji i dalej jest wspierany.
0
@bartekvisca Jakby to była zwykła kontuzja to dostalibyśmy od razu informacje na ten temat, ale tak nie jest.
0
@Łysy86 Nokaut kończy "walkę". Każdy uczestnik ma maksymalnie 3 ciosy na osobę, jeżeli po tym nikt nie zostanie znokautowany to decyduje werdykt sędziowski.
0
@bartoszekkk O w mordę, faktycznie xD wrzucam jak ktoś nie widział.
2
Wczoraj w Poznaniu odbyła się gala "Punch Down', inaczej mówiąc Walka na liście.
Chłop co został znokautowany w finale xd